Policjanci z Puław razem z wędkarzami uratowali życie 32-latce

Funkcjonariusze z Puław uratowali 32-letnią kobietę, która topiła się w Wiśle. Z pomocą przypadkowych wędkarzy, płynąc łodzią odnaleźli ją w zaroślach, wycieńczoną i wychłodzoną.

Wczoraj wieczorem policjanci z Puław otrzymali informację, że w Wiśle w Kazimierzu Dolnym topi się kobieta. Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Wspólnie z wędkarzami wypłynęli na Wisłę.

Z informacji, które uzyskali od zgłaszającego wynikało, że 32-latka z Lublina wskoczyła do Wisły na wysokości hotelu przy ulicy Krakowskiej. Była w złym stanie psychicznym i pod wpływem alkoholu. Poszukiwania utrudniała późna godzina i zapadający zmrok.

Po pewnym czasie mundurowi z posterunku w Kazimierzu Dolnym natrafili na 32-latką w zaroślach na wysokości ulicy Krakowskiej. Kobieta była wycieńczona. Natychmiast udzielono jej pomocy i przewieziono do szpitala.

2018-07-05 13:27:43
(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. gdyby, powtarzam „gdyby” nieszczęśliwie się utopiła, mielibyśmy zaraz setki teorii spiskowych, jak to w pełni zdrową psychicznie kobietę, ktoś porwał i doprowadził do jej śmierci; psychotropy? panie ona nigdy nie leczyła się u głowologa!, stany depresyjne? przecież to bardzo radosna dziewczyna była! polecam to wszystkim tym, którzy jedną z egipskich śmierci rozdrabniają na milion teorii spiskowych…

 2. Miała pęcherz pławny i dla tego nie utoneła.
  ?

 3. Tylko pytam się po co,jak ono chciało zakończyć swoją karierę.

 4. Proszę pisać prawdę w artykule a nie oklamywać czytelników! To nie byli Policjanci z Puław tylko z Kazimierza Dolnego !

  • Szanowny czytelniku. Warto najpierw zastanowić się przed napisaniem komentarza. Dane zawarte w artykule są zgodne z prawdą. Byli to policjanci z puławskiej komendy. Posterunek Policji w Kazimierzu Dolnym jest częścią Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

   red.

 5. Obciążyć kosztami akcji niedoszłą samobójczynię

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!