Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci z Lublina otrzymali kilkaset maseczek uszytych przez osadzonych w Areszcie Śledczym

Komenda Wojewódzka Policji przekazała materiał, a osadzeni w Areszcie Śledczym uszyli z niego maseczki. Wczoraj zostały one przekazane lubelskim policjantom.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie przekazała materiał, z którego osadzeni w Areszcie Śledczym w Lublinie uszyli maseczki ochronne.

W piątek nastąpiło ich przekazanie funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Łącznie osadzeni uszyli 500 maseczek, które będą miały wpływ na bezpieczeństwo policjantów podczas codziennej służby.

To już kolejny raz, kiedy dobra współpraca pomiędzy służbami przynosi pozytywne efekty i przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa.

(fot. KWP Lublin)

21 komentarzy

 1. Takie maseczki to można sobie wsadzić głęboko w du.e. Noszenie maseczek przynosi więcej szkody niż pożytku!

  • Przestań bredzić

   • Kowid zadam ci konkretne pytanie na które znam odpowiedź ale liczę że zamiast się kompromitopwać uruchomisz myślenie i sam dojdziesz do pewnych wniosków…: Czy takie maseczki uszyte przez więźniów mają w ogóle jakiś atest…?

    • To ja też, jeszcze raz. Przestań bredzić o atestach. To że coś nie ma atestu nie oznacza, że nie spełnia wymagań. To jedynie oznacza, że nikt tego nie badał.

     Myśleć, myśleć!

 2. Propaganda, ręce opadają

 3. Ja bym tego *** od złodziei nigdy na twarz nie założył

  • to samo pierwsze przyszło mi do głowy… jeśli taki więzień wiedział dla kogo szyje to sobie każdą maseczką wytarł niedomytą doope.. i leje ze śmiechu teraz jak widzi policjanta z jego maseczką na pysku…

   • czy osadzony szył te maseczki ukradkiem pod pryczą? PANDEMIA ZABIJA ROZUM (całe szczęście że tylko u tych co wieszają bilbordy z podobnymi napisami)

 4. 500 milionów na obrazki czartoryskich dla radziwiłły, 159mln dla żony szumowskiego, 2000 mln zł na TVPis
  a wiezniowie szyją maski
  państwo z kartownu

 5. Ciekawe kto to założy na ryj,no chyba ci co na faksie.

 6. I to bez żadnego atestu.Gdzie są odpowiednie służby.O co tu chodzi w tym biznesie i komu to służy???

  • Odpowiedź jest prosta.
   Chodzi o wyrobienie przeświadczenia, że maseczki nas chronią i bez noszenia nich jakiś pseudo wirus nas zabije. A ci którzy szyją maseczki to sa jacyś superbohaterowie, którym niedługo będzie stawiać się pomniki i wreczać ordery.
   I to wszystko daję narzędzie do tresowania społeczeństwa, które biedne ciągle wierzy w kłamstwa, że jest narażone na pandemie, która jest zwykłym kłamstwem.
   Ludzie obudźcie się.

   • ciemny lud wystarczy wystraszyć i zgodzi sięna wszystko, a i na odczynienie nie poskąpi ofiary…
    kiedys straszono zaćmieniami słońca, piekłem ale to już nie działa … ale wirus… nei widać, nie wiadomo z kogo na kogo przeskoczy… „umrzyć” można… łolaboga…
    Ale jak widać nawet na tym forum są osoby które nadal wierzą w tę mistyfikacje…

 7. Ciekawe kto wdał zezwolenie ,żeby to coś roznosić i co na to Sanepid????????????????

 8. Oby wcześniej ten materiał z którego szyli użyli w toalecie. Propaganda i informacje jak za PRL. Ktoś jeszcze się na takie coś łapie ?

 9. Według słów Pana Premiera,które słyszałem przed chwilą w telewizji,noszenie maseczek i zachowanie odstępów to tylko ZALECENIA NIE NAKAZY. Jeśli funkcjonariusze Policji tego nie słyszeli,to chętnie udostępnie link do tej wypowiedzi.

  • funkcjonariusze słyszeli tylko ludzie nie są w stanie logicznie myśleć i czytać ze zrozumieniem. To taki test na inteligencje, który wypada blado patrząc po ilości ludzi w maseczkach które bardziej szkodzą niż pomagają. Zakrywanie twarzy chustą w celach epidemiologicznych jest przynajmniej głupie i dowodzi idiotyzmu całej sytuacji.

 10. Ci co szyli pluli i smarkali na nie, na sto pro.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo