Policjanci z Lublina brali udział w akcji likwidacji agencji towarzyskich tzw. „mieszkaniówek” (wideo, zdjęcia)

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji skierowanej przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej czerpiącej korzyści z cudzego nierządu. Mundurowi zlikwidowali 10 agencji towarzyskich tzw. „mieszkaniówek” w Białymstoku, Ełku, Suwałkach i Augustowie oraz zatrzymali 4 osoby.

Policjanci z CBŚP z Białegostoku wspierani przez mundurowych z Olsztyna i Lublina w miniony wtorek zatrzymali 4 mieszkańców woj. warmińsko-mazurskiego.

Zatrzymani członkowie grupy przestępczej są podejrzani o czerpanie korzyści z cudzego nierządu. Terenem działania grupy były Suwałki, Ełk, Augustów i Białystok. W tych miejscowościach wynajmowano mieszkania, w których kobiety świadczyły usługi seksualne.

3 osoby zostały zatrzymane bardzo wcześnie rano w ich miejscach zamieszkania, a czwarta podczas błyskawicznej akcji na jednej z ulic. Policjanci weszli do miejsc zamieszkania zatrzymanych, jak również przeszukali 10 lokali, w których świadczone były usługi seksualne.

Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli 2 atrapy broni palnej, telefony komórkowe, nośniki pamięci, laptopy, dokumentację związaną w wynajmem lokali oraz inne przedmioty stanowiące obecnie materiał dowodowy w sprawie. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczono blisko 100 tys. zł znalezione w mieszkaniach podejrzanych.

W Prokuraturze Okręgowej w Suwałkach zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, mającej na celu nakłanianie, ułatwianie oraz czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inne osoby. Z ustaleń śledczych wynika, że z tych przestępstw uczynili sobie stałe źródło dochodu.

(fot. wideo CBŚP)

Zobacz również

23 komentarze

 1. Śmiechu warte

 2. Tam gdzie „nie zawitali” bywają regularnie 🙂

 3. Cały blok zapikselowali. Dobre.

 4. a wystarczy czerpać korzyści z wynajmu pokoi na godziny – kasa się zgadza, ale czyn już jakby inny

 5. Mogli pojechać jeszcze do Krakowa, lokalizacje zna pół Polski.

 6. Ciekawe jaki wyrok dostaną ….mężczyzni żyjący z psit …

 7. Do M.Żaden.Wszystko odbywało się zgodnie z prawem i za dobrowolnym zezwoleniem obu płci.Amen.

 8. Lolita nieeeewe……….Jak żyć Panie i Panowie? Zostaje Reniia…..tka.

 9. Nie dali się typowi zorientować, co jest grane i już leżał skuty 😉

 10. HA HA. ZAGRYWKA POD PUBLICZKE! Prawdziwe wałki na gruba kasę idą w Drogich lokalach gdzie klienci są pojeni woda utleniona i narkotykami. Tam pięknie płacą kartami rachunki na kwoty grube tysiące złotych! Szczegolnie ten proceder jest stosowany wobec obcokrajowców.

 11. teraz po tych wyborach to się już można wszystkiego spodziewać , nikt nie zna dnia ani godziny kiedy po niego przyjdą.

  • O, to ty masz jeszcze internet? Mieli go przecież odcinać siepacze pisowscy. Ja już nie mam, ciągnę kablem na lewo ze wspólnego kibla na korytarzu.

 12. Legalny interes jest wtedy gdy minimum 50 % procet byl placony rydzykowi skoro haraczu nie placa to siedza.

 13. A w Lublinie nie likwidują?

 14. Nikt nigdy nie zakazal najstarszego zawodu swiata ! Na Zachodzie dzialaja legalnie te biznesy Placo skladki i Problemu nie ma .w Pl Nie mozna bez wiedzy Prominentow . Zaklamane szelmy szuje . Czy sprawcy Gwaltow na nieletnich moga byc bezkarni ? Otoz tak w tym ustroju Pedofile tacy jak Politycy klerycy zaznaczam nieliczni wystarczy byc czlonkiem Gangu bo inaczej nazwac ich nie mozna wiadomo o jakich Czlonkach Partyjnych chodzi . Niestety motloch jest slepy na tego rodzaju Zbrodnie i Przestepstwa .500 Plus. Nosil wilk razy kilka Powioza wreszcie kiedys Wilka .

 15. W Lublinie CBŚ przyjezdza popieprzyć.i nas niezamkna😁trzeba się tylko podzielić zyskiem mordeczki

 16. Zastanawiam się się czy tego twojego durnego wpisu nie podać do prokuratury. Na razie twój wpis zeskanuje i prześlę do siedziby PIS w Lublinie.

 17. Czy w związku z tym będzie aktualizacja oferty na roksa?

 18. policjanci z Lublina niech w Lublinie zajmą się wszystkimi kurwidołkami których jest na pęczki na każdym osiedlu!!!!!!!

 19. Kiedy wreszcie MSWiA skończy z tą policyjną parodią ? Poubierani w kominiarki jak bandycie, w mundury wojskowe. Udają walkę ze strszliwie groźną przestępczością, której praktycznie już nie ma i jeszcze ochrzcili się na nowo „kontrterroryści” – ponad 20 lat pozmianie terminologii na Zachodzie 🙂 Ej całe szczęście dla nich, że politycy to amatorzy …. łykają ich kity jak pelikan ciepłe kluski.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online