690 680 960

Policjanci z Lublina brali udział w akcji likwidacji agencji towarzyskich tzw. „mieszkaniówek” (wideo, zdjęcia)

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji skierowanej przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej czerpiącej korzyści z cudzego nierządu. Mundurowi zlikwidowali 10 agencji towarzyskich tzw. „mieszkaniówek” w Białymstoku, Ełku, Suwałkach i Augustowie oraz zatrzymali 4 osoby.

Policjanci z CBŚP z Białegostoku wspierani przez mundurowych z Olsztyna i Lublina w miniony wtorek zatrzymali 4 mieszkańców woj. warmińsko-mazurskiego.

Zatrzymani członkowie grupy przestępczej są podejrzani o czerpanie korzyści z cudzego nierządu. Terenem działania grupy były Suwałki, Ełk, Augustów i Białystok. W tych miejscowościach wynajmowano mieszkania, w których kobiety świadczyły usługi seksualne.

3 osoby zostały zatrzymane bardzo wcześnie rano w ich miejscach zamieszkania, a czwarta podczas błyskawicznej akcji na jednej z ulic. Policjanci weszli do miejsc zamieszkania zatrzymanych, jak również przeszukali 10 lokali, w których świadczone były usługi seksualne.

Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli 2 atrapy broni palnej, telefony komórkowe, nośniki pamięci, laptopy, dokumentację związaną w wynajmem lokali oraz inne przedmioty stanowiące obecnie materiał dowodowy w sprawie. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczono blisko 100 tys. zł znalezione w mieszkaniach podejrzanych.

W Prokuraturze Okręgowej w Suwałkach zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, mającej na celu nakłanianie, ułatwianie oraz czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inne osoby. Z ustaleń śledczych wynika, że z tych przestępstw uczynili sobie stałe źródło dochodu.

(fot. wideo CBŚP)

23 komentarze

 1. teraz po tych wyborach to się już można wszystkiego spodziewać , nikt nie zna dnia ani godziny kiedy po niego przyjdą.

  • O, to ty masz jeszcze internet? Mieli go przecież odcinać siepacze pisowscy. Ja już nie mam, ciągnę kablem na lewo ze wspólnego kibla na korytarzu.

 2. Legalny interes jest wtedy gdy minimum 50 % procet byl placony rydzykowi skoro haraczu nie placa to siedza.

 3. A w Lublinie nie likwidują?

 4. Nikt nigdy nie zakazal najstarszego zawodu swiata ! Na Zachodzie dzialaja legalnie te biznesy Placo skladki i Problemu nie ma .w Pl Nie mozna bez wiedzy Prominentow . Zaklamane szelmy szuje . Czy sprawcy Gwaltow na nieletnich moga byc bezkarni ? Otoz tak w tym ustroju Pedofile tacy jak Politycy klerycy zaznaczam nieliczni wystarczy byc czlonkiem Gangu bo inaczej nazwac ich nie mozna wiadomo o jakich Czlonkach Partyjnych chodzi . Niestety motloch jest slepy na tego rodzaju Zbrodnie i Przestepstwa .500 Plus. Nosil wilk razy kilka Powioza wreszcie kiedys Wilka .

 5. W Lublinie CBŚ przyjezdza popieprzyć.i nas niezamkna😁trzeba się tylko podzielić zyskiem mordeczki

 6. Zastanawiam się się czy tego twojego durnego wpisu nie podać do prokuratury. Na razie twój wpis zeskanuje i prześlę do siedziby PIS w Lublinie.

 7. Czy w związku z tym będzie aktualizacja oferty na roksa?

 8. policjanci z Lublina niech w Lublinie zajmą się wszystkimi kurwidołkami których jest na pęczki na każdym osiedlu!!!!!!!

 9. Kiedy wreszcie MSWiA skończy z tą policyjną parodią ? Poubierani w kominiarki jak bandycie, w mundury wojskowe. Udają walkę ze strszliwie groźną przestępczością, której praktycznie już nie ma i jeszcze ochrzcili się na nowo „kontrterroryści” – ponad 20 lat pozmianie terminologii na Zachodzie 🙂 Ej całe szczęście dla nich, że politycy to amatorzy …. łykają ich kity jak pelikan ciepłe kluski.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie