Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci przekazali prezenty dla dzieci w rodzinach zastępczych (zdjęcia)

Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przyłączyli się do akcji organizowanej przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu „I Ty zostań Świętym Mikołajem 2021”. Zebrali słodycze, zabawki, książki i świąteczne upominki dla dzieci wychowującym się w rodzinach zastępczych.

Mundurowi z Zamościa włączyli się do akcji „I Ty zostań Świętym Mikołajem 2021”, zorganizowanej już po raz kolejny przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu.

Policjanci zebrali zabawki, książki, słodycze i świąteczne upominki, a następnie przekazali do organizatora akcji. Już jutro Święty Mikołaj i jego pomocnicy zaniosą prezenty dzieciom z rodzin zastępczych oraz dzieciom w rodzinach objętych wsparciem asystenta rodziny.

– Funkcjonariusze i pracownicy zamojskiej komendy bardzo chętnie włączają się w tego typu akcje, pomoc potrzebującym jest dla nich bowiem największą satysfakcją. Doskonale też wiedzą, że im więcej dajesz od siebie tym więcej otrzymujesz. Mamy nadzieję, że dzięki przekazanym prezentom, na małych buziach dzieci pojawią się duże uśmiechy – informuje starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej Policji.

Policjanci przekazali prezenty dla dzieci w rodzinach zastępczych (zdjęcia)

Policjanci przekazali prezenty dla dzieci w rodzinach zastępczych (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

2 komentarze

  1. Podpis elektroniczny

    Fajnie w tym Zamościu. A tak przy okazji co z podpalaczem Sanepidu?

  2. Dzieci dostaly po batoniku, czy trzymają je na okazję jak ludzie wyjdą na ulicę przeciw obowiązkowemu szczepieniu?