Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci poszukują złodzieja, który ukradł rower

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy kradzieży roweru. Wizerunek mężczyzny został odtworzony poprzez sporządzenie portretu pamięciowego. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV komisariatem Policji w Lublinie.

Do zdarzania doszło na początku września tego roku w centrum Lublina. Sprawca wykorzystując niewłaściwe zabezpieczenie roweru dokonał jego kradzieży.

Straty oszacowano na kilkaset złotych. Miejscu kradzieży nie było kamer monitoringu. Jednak mężczyzna został zauważony przez jednego z mieszkańców. Na tej podstawie funkcjonariusze sporządzili portret pamięciowy.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z IV Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. Policja Lublin)

10 komentarzy

 1. Jeżeli miałbym typować po nakryciu głowy – kierujący (z prawem jazdy, bądź bez) aŁdi.

 2. Jak to było pod wczorajszym artykułem z nieprawidłowym parkowaniem?
  Z reguły nie popieramy kradzieży, bo to wykroczenie/przestępstwo ale rozumiemy, że jeżeli komuś chce się pić, to przytykamy oko na niewielkie kradzieże, bo napić się trzeba.

  • Przypominam, że kradzież do kilku stówek to wykroczenie. Takie samo jak np. nieprawidłowe parkowanie. Z tym, że w przypadku tego pierwszego, raczej do wypadku do prowadzić nie będzie.
   W tym drugim przypadku (np. parkowanie w rejonie PdP) do wypadku prowadzić może jak najbardziej.

 3. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo

 4. Łysy.Musi być łysy,poznaję po daszku od czapki i logo trzyzuba na niej

 5. Jakiś taki smutny na tym zdjęciu

 6. Wygląda jak typowy członek rodziny z Michałowa co to dla sportu rzuca w wolnych chwilach kamieniami w straż graniczną.

 7. tacy bohaterzy i trzeba pomóc szukać??
  jak się wylejesz w parku pod drzewem to nie ma problemu z namierzeniem, jak ktoś coś ukradł to ludzie pomóżcie??
  nawet jak bym wiedział kto to i wiedział gdzie jest psy by nic nie dowiedziały się, niech same dziady szukają bohaterzy uciemiężonych poliaczków.
  dostaliście podwyżki to nosy w ziemie i łapać trop psiaki

 8. Toż to Patryk Vega!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo