Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci poszukują wandala. Opublikowali jego zdjęcie AKTUALIZACJA

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy zniszczenia mienia. Mężczyzna wybił szybę w drzwiach do klatki schodowej, uszkodził skrzynkę przeciwpożarową oraz słupki oświetleniowe. Straty oszacowano na 1500 złotych.

Do zdarzania doszło przy ulicy Górnej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów sprawca wybił szybę w drzwiach do klatki schodowej, uszkodził skrzynkę przeciwpożarową oraz słupki oświetleniowe.

Wartość strat oszacowano na ponad 1500 złotych. Wizerunek podejrzewanego o te czyny mężczyzna nagrały kamery monitoringu.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z I Komisariatem Policji w Lublinie przy Alei Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

AKTUALIZACJA 10.12.2022 19:11
Poszukiwany mężczyzna skontaktował się z nami i zapewnił, że zgłosił się już na komisariat. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Niebawem więcej informacji…

(fot. Policja Lublin)

25 komentarzy

 1. chłop ze Spiczyna

  przynajmniej chłopaczyna rurek nie nosi

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Największe wiesniaki to właśnie mieszczuchy

 3. Ja go znam to widzmin

 4. Najgorsze jest to ze na tym zdjeciu nic nie widac a twarzy to juz wogole i ktos na kogos doniesie bo bedzie mu kogos przypomnal i potem ktos bedzie ciagany po komendach albo rozprawach. Wstyd wogole takie cos pokazywac w tych czasach

 5. Nie chcę się czepiać ale ciekawość mnie zżera. Co to jest „skrzynka przeciwpożarowa” ?

  • Wystarczy wpisać w Google 😉

   • To że w „Google” się znajdzie to nie powód żeby powielać błędne nazewnictwo. Jeśli już to szafka/skrzynka np. hydrantowa, na sprzęt prxeciepożarowy (gaśnica, koc, …), na sygnalizację pożarową. Skrzynką pożaru się nie gasi.

 6. Do mężczyzny, to mu sporo brakuje.

Z kraju