Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci poszukują tego pojazdu. Kierowca może mieć związek z tragicznym wypadkiem (wideo, zdjęcia)

Policjanci z Ryk poszukują kierowcy czarnego volvo zarejestrowanego przez kamery monitoringu. Kierowca tego pojazdu może mieć związek z tragicznym wypadkiem na drodze krajowej nr 48.

Do wypadku doszło w minioną środę około godziny 16 na wysokości miejscowości Białki Dolne, na drodze krajowej nr 48.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca ciemnego samochodu typu kombi zaczął wyprzedzać pojazd marki Ford Ka, jadący w kierunku Moszczanki. Manewr ten rozpoczął w momencie, gdy jadący z przeciwka pojazd marki Opel Vectra był już bardzo blisko. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierującego ciemnym kombi zmusiło do hamowania wyprzedzanego forda i jadącego z przeciwka opla.

Kierowca opla zmuszony był do maksymalnego zjechania na prawą stronę, by zrobić miejsce dla wyprzedzającego z przeciwka samochodu, z kolei ford podczas hamowania złapał pobocza, wpadł w poślizg i obracając się uderzył w jadącego z przeciwka opla, który następnie dachował.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący fordem 29-letni mieszkaniec powiatu ryckiego i śmigłowcem LPR został zabrany do szpitala w Lublinie. Z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala także pasażerka opla. Kierujący ciemnym kombi nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Moszczanki. W miniony czwartek w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń 29-letni kierowca forda zmarł.

Policjanci poszukują kierowcy czarnego pojazdu marki Volvo V70 zarejestrowanego przez kamery monitoringu znajdujące się w pobliżu drogi krajowej nr 48. Jeżeli ktoś rozpoznaje samochód widoczny na zdjęciu proszony jest o przekazanie informacji Komendzie Powiatowej Policji w Rykach.

Osoby, które podróżowały drogą krajową nr 48 w dniu 14 sierpnia 2019 r. około godz. 16:00 pomiędzy Moszczanką a Kockiem, posiadające w samochodzie rejestrator jazdy, a także osoby posiadające wiedzę na temat sprawcy tego zdarzenia lub pojazdu jakim się poruszał proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Rykach pod nr (81) 865-02-10 lub 112.

Policjanci poszukują tego pojazdu. Kierowca może mieć związek z tragicznym wypadkiem (wideo, zdjęcia)

(fot. nadesłane)

56 komentarzy

  1. i co znalezli tego kierowce volvo ????

  2. Nikt nic nie pisze a kameryna sygnalizacji maja monitoring i wszystko jest w rejestrze. Ale nadal cisza

  3. Namierzyli samochód , teraz ustalają kto kierował. Mam nadzieję że dostanie najwyższą karę .

  4. Jak to nie właściciel to niech wskarze kierowce cwaniaczek a jak nie to automatycznie on. To chyba powinno być jasne.

  5. Aagaa – skąd wiesz że namierzyli?

  6. co dalej z ta sprawa? gdzie są wyniki śledztwa

  7. A co Ty myślisz że odrazu Ci powiedzą wszystko? Ryzykując że choćby w 0,1 procenta mogli się pomylić w tej sprawie. Zbyt dużo się o tym mówiło żeby tak ryzykować, niewiem czemu tylko ja to rozumiem. I mam nadzieję że nikt nie ukreci „łba” w tej sprawie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo