Włodawa: Policjanci poszukują świadków zderzenia rowerzystów

Włodawscy policjanci poszukują świadków zderzenia rowerzystów. W wyniku zderzenia 70-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Policjanci z Włodawy poszukują świadków wypadku, do którego doszło 27 września tego roku na ścieżce rowerowej przy al. J. Piłsudskiego we Włodawie.

Około godziny 15:00 na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Reyomonta doszło do zderzenia dwóch rowerzystów. Ustalenia policjantów wskazują, że podczas opuszczania przez 70-letnią mieszkankę Włodawy ścieżki rowerowej doszło do zderzenia z jadącym jednośladem kilkuletnim chłopcem, który po zderzeniu pojechał dalej.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Kobieta w efekcie wypadku doznała obrażeń ciała i przetransportowano ją do szpitala.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu dokładnej przyczyny i szczegółowego przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Włodawie, Al. Piłsudskiego 51, tel. (82) 5727 249, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji we Włodawie tel. (82) 5727 210.

2017-10-31 11:05:03
(fot. Policja Włodawa)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Dziecko do 10. roku życia jadące rowerem nie jest rowerzystą, lecz pieszym. Dziecko 3-letnie na trójkołowcu to też rowerzysta?

  • Zapomniałeś dodać że taka osoba powinna znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Niech starzy bekną za bachora 🙂

   • Bachora to może masz w majtach , nie wyzywaj czyichś dzieci!! To dziecko miało tylko 10 lat , za co ma odpowiadać?? Babka w wieku 70 lat powinna mieć więcej rozumu i uważać jak jeździ. W przepisach ruchu drogowego jest w każdych przepisach jedna bardzo ważna zasada. Ograniczone zachowanie do innego uczestnika ruchu!! Jeżdżąc motorem byś wiedział, że myślisz nie tylko za siebie , ale też za każdego innego uczestnika ruchu ,który znajduje się w pobliżu Ciebie, jak i również musisz myśleć za tych, których jeszcze nie widzisz, a być może czają się na Twoje życie za zakrętem!!

  • Dziecko jadące na rowerze, bez względu na wiek, jest rowerzystą. To, że może poruszać się rowerem po chodniku nie czyni z niego pieszego. Smarkacz powinien się był zatrzymać, a nie zwiewać jak 18-latki z gminy Ulhówek.

   • Proponuję się dokształcić. Dziecko do lat 10, jest rozumiane jako pieszy w świetle przepisów.

    Prawo o Ruchu Drogowym
    Dział I
    Przepisy ogólne
    Art. 2.
    18) pieszy – osobę znajdującą się poza pojazdem na drodze i niewykonującą na niej robót lub czynności przewidzianych odrębnymi przepisami; za pieszego uważa się również osobę prowadzącą, ciągnącą lub pchającą rower, motorower, motocykl, wózek dziecięcy, podręczny lub inwalidzki, osobę poruszającą się w wózku inwalidzkim, a także osobę w wieku do 10 lat kierującą rowerem pod opieką osoby dorosłej;

 2. Najciemniej pod latarnią blisko policji i nikt nie widział to tak samo jak z tym kioskiem na przeciwko policji stoi pusty bo były cały czas do niego włamania

 3. O ile 70-letnia mieszkanka Włodawy nie jest facetem, to było zderzenie dwojga, a nie dwóch rowerzystów…

 4. Młody jeździ szybko ale bezpiecznie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki