Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci pojechali po poszukiwanego, zostali zaatakowani

Policjanci z Rejowca pojechali po poszukiwanego 44-latka. Łącznie zatrzymali cztery osoby, dwie z nich odpowiedzą za czynną napaść na funkcjonariuszy.

W miniony wtorek policjanci z Rejowca pojechali do jednego z mieszkań, gdzie miał ukrywać się poszukiwany 44-latek. Mężczyzna ma do odsiadki w więzieniu 150 dni za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece.

W mieszkaniu, w którym znajdował się poszukiwany, były jeszcze trzy osoby, jego 42-letnia żona, 17-letni syn i 29-letni znajomy.

W trakcie zatrzymania 44-latka, osoby te utrudniały funkcjonariuszom prowadzone czynności. Blokowały wyjście z mieszkania, szarpały za mundury, odpychały ich i odciągały zatrzymanego. W pewnej chwili obecni tam mężczyźni zaatakowali jednego z policjantów uderzając go i kopiąc. Funkcjonariusze wyprowadzili poszukiwanego z mieszkania. Zatrzymali również pozostałe osoby znajdujące się w mieszkaniu.

Wkrótce zatrzymani staną przed sądem.

42-latka usłyszała zarzut wywierania wpływu ma czynności urzędowe. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. 17 i 29-latek dzisiaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Za czynna napaść na policjantów grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

68-133240

2018-08-23 13:35:14
(fot. Policja Rejowiec)

12 komentarzy

 1. Fajna rodzinka . Może by im wspólną cele na 10lat zorganizować społeczeństwo byłoby wdzięczne tylko na koniec jeszcze rachunek za pobyt wystawić żeby z Naszych podatków nie szło.

 2. Sprawiedliwnik ludowy

  Na skutek totalnego rozbrojenia społeczeństwa, policjanci przyzwyczaili się, że jak nad konserwą krzykną: „Otwierać, policja!”, ta się otworzy na ten tych miast, bez użycia otwieracza..
  Dlatego tak beztrosko włażą komuś na chatę i jeszcze mają pretensję, że ich chlebem i solą nie witają.

 3. Walczyli o głowę rodziny, ojca, który odsiadke ma na bank za niealimentacje. Ale kasa z funduszu alimentacyjnego (czyli m.in.z moich podatków) to im nie śmierdziala

 4. Młodemu sznurowadeł zapomnieli zabrać…

 5. To Polacy patrjoci – do terytorialsow ich wcielic.

 6. Może i młodemu ale temu starszemu ?

 7. Mogłoby się zakończyć tak: http://www.youtube.com/watch?v=f9G850qyREA

 8. Takich śmieci powinno się od razu odstrzelić

 9. Dlaczego w obronie własnej nie zostali zastrzeleni na miejscu.

 10. Który to na tym zdjęciu to niby bandyta bo jest ich 3 i każdy z zamazaną mordziakiem.

Wiadomości z info112