Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci i strażacy przeczesują brzegi rzeki. Poszukują zaginionego

Służby ratunkowe ponownie prowadziły intensywne poszukiwania zaginionego miesiąc temu mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nie natrafiono na żaden ślad.

Przez cały poniedziałek strażacy oraz policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego przeczesywali brzegi rzeki Krzna w poszukiwaniu zaginionego dokładnie miesiąc temu 48-letniego mężczyzny. Dotychczas sprawdzono jego rodzinę i znajomych oraz szpitale, jednak nie natrafiono na żaden ślad.

Jedna z informacji mówiła o tym, że zaginiony często przebywał w okolicach rzeki. Również był on widziany w tym rejonie w dniu zaginięcia. Jednak do tej pory sprawdzenie tego terenu nie było możliwe ze względu na bardzo trudne warunki. Okolica gęsto zarośnięta przez krzewy oraz trzciny a podłoże podmokłe, z uwagi na wysoki poziom rzeki, nie pozwalały na poszukiwania.

Przeczesano teren od Tesco wzdłuż ulicy Nabrzeżnej aż do Puchacz. W poszukiwaniach użyto pontonu, z którego również sprawdzano teren od strony wody. Poszukiwania i tym razem nie przyniosły rezultatu.

Z kolei kilka dni temu w rzece Bobrówka w miejscowości Jedlanka w powiecie lubartowskim odnaleziono zwłoki mężczyzny. Był to poszukiwany od trzech tygodni 39-letni mieszkaniec gminy Uścimów. Przyczyny jego śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

(fot. lublin112)
2014-02-18 20:08:12

Jeden komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo