Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Polichna: Jedna osoba nie żyje, a trzy trafiły do szpitala po zderzeniu ciężarówki z osobówką AKTUALIZACJA

W porannym wypadku na drodze krajowej nr 19/74 zginęła jedna osoba, a trzy trafiły do szpitala. Droga pomiędzy Kraśnikiem a Modliborzycami jest całkowicie nieprzejezdna.

61 komentarzy

  1. Nie trawie tego społeczeństwa…. wyrażacie swoje krytyczne opinie, ale na podstawie czego? Nikt z was nie był na miejscu, nikt nie widział jak do tego doszło, nikt nie widział jak wygląda droga, nikt nie wie jak szybko jechali…. Widzieliście kiedyś jak wygląda czołowe zderzenie przy prędkości 50km/h – szok. A przy takich warunkach nie ma jak hamować. Brak słów na takie komentarze… a Pan niech zabierze go do siebie. Pzdr.

  2. słuchy doszły ze jechali na skoki do Wisły…ponoc z Wawolnicy

  3. Wyrazy wspolczucia dla rodzinny i bliskich mlodego czlowieka ktory zginal. Szkoda rowniez kierowcy, ktory napewno bardzo cierpi, a przed nim spotkanie z wymiarem sprawiedliwosci i w efekcie wyrok w zawieszeniu. A pewnie nie chcial tego i bardzo nie zawinil. Solidaryzuje sie w wszytkimi uczestnikami wypadku. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, poniewaz uszkodzenia auta nie wskazuja na takie obrazenia. czy pasazer miall zapiete pasy bezpieczenstwa ??