690 680 960

Pogranicznicy pomagają potrzebującym rodzinom

(fot. NOSG)

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, pomagają potrzebującym w okresie przedświątecznym. Na terenach przygranicznych są rodziny, które takiej pomocy wymagają.

Funkcjonariusze SG z Placówki w Dołhobyczowie rozdali przedświąteczne paczki, w których znajdowała się odzież oraz produkty spożywczymi. Pomoc trafiła do rodzin zamieszkałych w terytorialnym zasięgu działania Placówki. Paczki zostały przekazane rodzinom najbardziej potrzebującym.

W skład paczek weszły różnego rodzaju ubrania dla dzieci jak i dorosłych oraz produkty spożywcze typu cukier, po około 10 kg na rodzinę, mąka po 10 kg na rodzinę, ryż po 5 kg, różnego rodzaju makarony, słodycze, konserwy mięsne, olej, kasza itp. Produkty do sporządzenia paczek zostały pozyskane przez funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Placówki.

(NOSG, HG)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie