Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podróbki na portalach aukcyjnych. Policjanci zatrzymali 26-latkę (zdjęcia)

Policjanci z Łukowa zatrzymali młodą kobietę, która podejrzewana jest o handel podrabianą odzieżą i butami znanych marek. Mundurowi zabezpieczyli niemal 250 sztuk odzieży i prawie 200 par obuwia.

Łukowscy mundurowi otrzymali informację, że jedna z mieszkanek powiatu łukowskiego na portalach aukcyjnych sprzedaje odzież i obuwie znanych marek. Cena artykułów sprzedawanych w sieci znacznie odbiegała od cen w renomowanych sklepach z odzieżą i obuwiem.

Funkcjonariusze podejrzewali, że oferowane na portalach aukcyjnych artykuły mogą być podrobione. Wczoraj policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego Skarbowego w Białej Podlaskiej ustalili osobę sprzedającą podróbki. Okazała się nią 26-latka z gminy Stanin.

Mundurowi zabezpieczyli w domu kobiety prawie 250 sztuk różnej odzieży i prawie 200 par obuwia z podrobionymi znakami towarowymi. Trwa szacowanie strat jakie poniosły firmy, których znaki towarowe zostały bezprawnie wykorzystane. Wkrótce młoda kobieta usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej. Grozi jej wysoka grzywna i do 2 lat pozbawienia wolności.

Podróbki na portalach aukcyjnych. Policjanci zatrzymali 26-latkę (zdjęcia)

(fot. Policja Łuków)

8 komentarzy

 1. ze ją zatrzymali ,nie zgadzam się na sprzedaż podróbek,dziś można kupić w tak świetnych cenach markowe rzeczy,że naprawdę nie rozumiem tych,którzy chodzą w podróbkach

  • I też zgadzam się z tobą odnośnie zatrzymania 🙂
   Tylko skąd wiesz, że markowe rzeczy, które ty kupiłeś nie są podróbkami?
   Przecież ani ona ani nikt inny nie ma oficjalnie w ofercie „podróbki”.
   Bodajże dwa lata temu zlikwidowano w Polsce nielegalną fabrykę znanej marki włoskiej kawy.
   Na miejscu zabezpieczono 24 tony kawy.
   A ile trafiło do różnych sklepów za pośrednictwem różnych hurtowni?

   • kupuję je w sklepach dane j firmy,a nie jakiejś firmie krzak w internecie,a poza tym,jak ktoś jest fanem marki,wie jak rozpoznać czy dana rzecz nie jest podróbką,do tego trzeba sprawdzać,czy dany sklep istnieje i sugerować się opiniami innych

 2. Jakość i orginałów i podróbek jest obecnie podobna wiec nie ma sensu przepłacać

  • się czujesz dobrze,aby nosić podróbki to noś,ale niektóre są tak zrobione ,że z 500 metrów widać,że to podróbka

 3. Na olx jest setki podróbek np buty…

 4. Czym różni się podróbka od niepodróbki? Naprawdę są dorośli ludzie pasjonujący się rysuneczkiem na butach czy spodniach?

  • Ale pietolisz człeniu. My prawdziwy biznes nie wierzymy w żadną grypę, a na wiecach lubimy zamanifestować nasz status.