Podole: Czołowe zderzenie dwóch aut i dachowanie. Jedna osoba trafiła do szpitala

W środę po południu na trasie pomiędzy Ignacowem a Bełżycami doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16 w miejscowości Podole pod Bełżycami. Zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy: osobowe audi i dostawczy ford. Jeden z pojazdów po zderzeniu dachował. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Jak wstępnie ustalono kierujący dostawczym fordem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi. Osobowe auto wypadło z drogi i dachowało.

W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2016-01-28 00:24:13
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Wjechał pan Turek na Podole, staną i konia rozkulbaczać zaczą. Okiem kaprawym jednakoż okolicę badać począ, gdyż niepokój wielki czuł w sowie, ktora akurat na kamieniu milowym przysiadłwszy, pohukiwać żałośnie rozpoczęła. Ni to lament, ni kwilenie było, ot złowróżbne pohukiwanie, dla przyszłego nieszczęśnika na wróżbę, sromotę i umęczenie wielkie. Turczyn, z konia spuściwszy, krok się cofną, spojrzeniem kaprawym omiótł bacznie raz jeden jeszcze okolicę, podrapał się w chipsterską, już nieco posiwiałą i nie pierwszej młodości brodę i westchną. Wtem zza zakrętu, niedalej niż dwa łokcie od sowy z wyciem, chrzęstem i tupotem wypadły na Podhale pojazdy zagranicznych marek. Wzrokiem sokolim dysponując dostrzegł, iż powożone są przez gładkolicych niewiernych, z wektora prostopadłego prędkości wywnioskował, że na zgubę i zatracenie swe, Turka oraz sowy pohukującej pędzą. I na kolana padł, bo wsryd mu było się cofnąc w obliczu zagrożenia i umarł jak stał i klęczał, a jedną nogę miał i oko prawe kaprawe. Historię spisała sowa, by na Podhalu niewiasty wiedziały, że był taki mąż ale zaraz umarł i tyle go widziano.

 2. „AŁUDI” i wszystko jasne!!!!!!!!!!! Tępić BURAKÓW !!!!!!!!

 3. Stracił panowanie bo jeździć trza umić, panie. 😉

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”