Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podejrzany przedmiot w wąwozie przy ul. Nadbystrzyckiej. Na miejsce jadą saperzy

Wczoraj w wąwozie w rejonie ul. Nadbystrzyckiej został odnaleziony podejrzany przedmiot. Na miejscu są policjanci, jedzie także patrol saperski.

Wczoraj nasi Czytelnicy poinformowali nas, że w rejonie wąwozu przy ul. Nadbystrzyckiej od dłuższego czasu stoi patrol policji.

Jak się okazało przy jednej z alejek wąwozu został odnaleziony podejrzany przedmiot. Na miejsce wezwano patrol policji oraz powiadomiono patrol saperski. Kilkanaście centymetrów pod ziemią znajduje się metalowy przedmiot przypominający niewybuch.

Miejsce jego odnalezienia od wczoraj zabezpieczają policjanci. Patrol saperski, który przyjedzie na miejsce oceni zagrożenie oraz zabezpieczy znalezisko.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Od wczoraj jadą?

  • Tak od wczoraj.

   • To tak jak z prokuratorem w niedziele
    Ciężko go wyrwać z domu jak coś pilnego 😉

    • Ogólnie patrol saperski nie jest pod ręką :). Jadą albo z Chełma albo z Dęblina, a jak prowadzą gdzieś działania to czas oczekiwania jest taki jaki jest ;).
     Stąd to oczekiwanie.

 2. Widziałem radiowóz już stał wczoraj ok 19.30 , to chyba jadą pociągiem przez łuków?

 3. Od 16:30 stał, najpierw osobówka na kogucie, potem w nocy zmienili ich na radiowóz z budą. Cała akcja trwała z 15 minut, 2 żołnierzy z czego jeden na prawdę szybko kopał. Wyciągnęli coś (podejrzewam starą rurę wodociągową, w końcu Wąwóz Rury), zapakowali się wszyscy do radiowozu i pojechali.

  • Jak ja widziałem ich o 19,30 a ty eeee piszesz że od 16,30 stali i potem wykopali to o której to było , w nocy ?

   • Gdzieś koło 10-11 tak jak pisałem. Szkoda że 112 nie uaktualnia postów, np. o oficjalne oświadczenie policji.

 4. Patrole saperskie w dni wolne mają wolne.

 5. nie panikujący

  coraz wiecej panikarzy ,którym wszystko co zobaczą kojarzy się z „niebezpiecznym przedmiotem ” …najbardziej niebezpieczni dla otoczenia są własnie tacy panikarze…

 6. Czy redakcja wie już coś więcej na ten temat? Czy saperzy jeszcze jadą?

 7. emeryt tam częto chodzący

  Tak spytam – PO CHOLERĘ RADIOWÓZ STOI NA TRAWIE I JAK WIDAĆ POPRZEDNI ZOSTAWIŁ JUŻ ŚLADY ? Alejka szeroka więc się zmieściłby sie na niej.

Z kraju