Pobili 25-latka i skradli mu szalik kibica klubu sportowego

Na trzy miesiące do aresztu trafili dwaj mężczyźni, którzy pobili 25-latka i skradli mu szalik klubu sportowego miejscowej drużyny piłkarskiej. Jeden z zatrzymanych miał przy sobie narkotyki.

W minioną sobotę dyżurny łukowskiej komendy policji przyjął zgłoszenie o rozboju w miejscowości Adamów. W informacji jakie uzyskali policjanci wynikało, że 25-latek wracając z meczu piłkarskiego został pobity przez kilka osób i skradziono mu szalik kibica klubu sportowego.

– Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z Adamowa i Łukowa. Wieczorem mundurowi zatrzymali w Siedlcach pięciu młodych mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców. Okazało się, że kilku z nich, przejeżdżając samochodem przez Adamów, zauważyło idącego chodnikiem młodego mężczyznę, który miał ze sobą szalik klubu sportowego miejscowej drużyny piłkarskiej. Przejezdni nie byli sympatykami klubu sportowego z Adamowa i postanowili skraść młodemu mężczyźnie szalik. Wykorzystując swoją przewagę pobili 25-latka i odjechali ze skradzionym szalikiem – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Zatrzymani mężczyźni tłumaczyli policjantom, że nie mają nic wspólnego z pobicie, ale mundurowi nie uwierzyli w ich zapewnienia. Co więcej przy jednym z zatrzymanych znaleźli narkotyki.

– 20-latek z Puław miał ukryty w odzieży woreczek z suszem roślinnym. Okazało się, że była to marihuana. W jego domu łukowscy policjanci, razem z funkcjonariuszami z Puław znaleźli kolejną porcję marihuany, amfetaminę i kilkadziesiąt tabletek ekstazy. Na poczet grożącej mu kary policjanci zabezpieczyli od młodego mężczyzny blisko 13 tys. zł. W Puławach policjanci zatrzymali też kolejnego 20-latka, który również miał związek ze zdarzeniem. Prowadzący postępowanie przesłuchali wszystkich zatrzymanych, trzem 20-latkom z Puław przedstawiono zarzuty – dodaje asp. sztab. Marcin Józwik.

We wtorek dwaj zatrzymani mężczyźni trafili do aresztu na trzy miesiące. Młodzieńcom za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo jeden z nich będzie odpowiadał za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

2017-08-23 11:28:03
(fot. Policja Łuków)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Dobrze hamom! Powinni jeszcze ich palo przez łeb!

 2. Dostal lekki oklep i tyle,ale odrazy na psy sprzedawać!!!w krakowie by dostał pewnie nozem lub maczeta i tyle

  • W krakowie ludzie bez honoru i ambicji, cwani ze sprzetem i to w duzej przewadze, bez sprzetu to miernoty

 3. No to pięknie kibole se tu rozmawiają, każdy z nich tu w sieci wielki ura-bura, a w realu solo czapeczę z kapturem na uszy i chyłkiem po angielsku 😆

 4. Taaa wszyscy mocni w nocy w 5 i na bani a za dnia jak szczury przemykają cieniem i ci z krakowa i ci z lublina i kazdej jednej pipidówki.

  Uposledzone dzieci które pokazują emocje nocą i pod wpływem alkoholu

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki