Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pobili 22-latka i kazali sobie kupić alkohol. Czterech mężczyzn zatrzymanych za wymuszenie rozbójnicze

Czterech młodych mężczyzn stanie wkrótce przed sądem za wymuszenie rozbójnicze jakiego dokonali na 22-latku. Sprawcy weszli do jego auta, bili go, a następnie kazali sobie kupić alkohol.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w Janowie Lubelskim. Czterech młodych mężczyzn zaatakowało znajdującego się w swoim samochodzie 22-latka.

– Mężczyźni weszli do jego auta i zaczęli go bić, jeden z nich zabrał mu telefon żeby nie mógł nigdzie zadzwonić. Zmusili 22-latka do zawiezienia ich na stację benzynową po alkohol. Po przyjeździe na stację mężczyzna poszedł kupić alkohol, tam poprosił pracownika stacji aby powiadomił policję – relacjonuje zdarzenie asp. Faustyna Łazur z janowskiej Policji.

Na miejsce przyjechał patrol policyjny. Mundurowi zatrzymali 25-latka, zaś chwilę potem 20-latka. Trzeci ze sprawców został zatrzymany w piątek, natomiast ustalony przez policjantów czwarty sprawca zgłosił się sam.

– Okazali się nimi mieszkańcy Janowa Lubelskiego w wieku od 20 do 28 lat. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. W sobotę zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim, która zastosowała wobec nich dozory policyjne – dodaje asp. Faustyna Łazur.

Za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2017-05-29 14:17:16
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. To się fieje napili .

 2. We 4 to kozaki. Burasy wiejskie…

 3. Takie święte piSSowskie miasto…

 4. Bezrobotny Alkoholik

  co on noża sprężynowego przy sobie nie nosi? jakby nosil to nie dali by mu rady

 5. lkjhgfdsasdfghjkl;

  4 PIJANE ŚMIECIE

 6. Co ma do tego PIS baranie jeden z drugim?

  • Po co zadajesz pytanie gimbazie, która wychowana na fejsbuku, nie potrafi merytorycznie jednego zdania ułożyć? Szkoda czasu 🙂

 7. PISem sobie ryja nie wycieraj mierny komentatorze.

 8. Jaki dozór? Któryś ma wujka z PSL-u? Grozi im do 10 lat to posadzić do rozprawy. Pewnie nie jedno mają na sumieniu. Teraz zastraszą chłopaka i ten zmieni zdanie.

 9. Tak.To napewno wina Tuska.Miłościwie nam panujący Jarosław (nie)wielki tak by to skwitował.Patologia I Sku……stwo(PIS).