690 680 960

Pobicie na dożynkach. Zaatakowali pięściami ojca z synem

Dwóch mężczyzn podczas imprezy dożynkowej zaatakowało ojca z nastoletnim synem. Sprawcy pobili również ich kolegę, na koniec grozili pokrzywdzonym.

Do zdarzenia doszło po godzinie 22 w minioną niedzielę w miejscowości Puchaczów w powiecie łęczyńskim. Policjanci zostali powiadomieni o pobiciu ojca z synem przez dwóch nieznanych im mężczyzn.

Z relacji 35-letniego zgłaszającego wynikało, że przebywał na dożynkach wraz ze swoją 37-letnią żoną oraz swoimi dziećmi w wieku 14 i 11 lat. W pewnym momencie kiedy przechodził w kierunku budki z jedzeniem został uderzony pięścią w twarz przez nieznanego mu mężczyznę. Następnie kiedy upadł na ziemię mężczyzna bił go po całym ciele.

Po chwili dołączył do niego kolejny mężczyzna, który również zaczął go bić. Widząc to zdarzenie na pomoc ruszyli żona z 14-letnim synem oraz 39-letni kolega. Jeden z mężczyzn uderzył pięścią 14-latka oraz 39-latka. Usiłował również uderzyć 37-latkę. Następnie mężczyźni zaczęli grozić pokrzywdzonym.

Mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiadających podanemu opisowi. Okazali się nimi 29-latek oraz jego 26-letni kompan. Obaj to mieszkańcy gminy Cyców. Mężczyźni byli pijani, mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnej celi.

Obaj po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. 29-latek usłyszał 5 zarzutów o charakterze chuligańskim dotyczących pobicia, gróźb karalnych, uderzenia, naruszenia nietykalności cielesnej osób podejmujących interwencję na rzecz ochrony bezpieczeństwa. Z kolei jego 26-letni kompan usłyszał zarzut pobicia i gróźb karalnych o charakterze chuligańskim.

Wczoraj mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, a następnie do sądu. Decyzją sądu zostały zastosowane wobec nich środki w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

Zgodnie z obowiązującym prawem przestępstwa jakich się dopuścili zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności. Z uwagi na czyn o charakterze chuligańskim kara może zostać zwiększona o połowę.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Kolejne buraki, którym nie powinno się podawać alkoholu.

 2. W normalnym kraju np. Arabii Saudyjskiej połamano by im na drugi dzeń ręce i po 50 btów na grzbiet

 3. wsiowe patolstwo !!!

 4. Oni trafią do ciupy, a mi urośnie mirabelka.

 5. Chyba że pokrzywdzony kozaczyl A tu mienkiszon się okazał z rodziną i kolega dziwne

 6. za coś takiego to w dyby na tydzień gdzieś w środku Puchaczowa…albo w Cycowie żeby każdy ich widział…

 7. Hy? Dozór?Zakaz? A do dziury ze szczurami na dwa tygodnie ich wrzucić i wyjdą wyleczeni.Ament.

 8. ,aa,boKrzycho.paPj

  Brawo policja, widaćsprawcy podbicia i gróźbi ,nie mieli układów i znajomości,albo policja stała się uczciwa

 9. ,aa,boKrzycho.paPj

  Rernik Ty mądry jesteś?????to nie ma znaczenia kto kozaczyl,tylko jak uszkodzisz albo nawet zabijesz tego co cię zaczepia i bije – to pójdziesz do więzienia ,jak nie masz znajomości,jak masz znajomości możesz różne przekręty robić

 10. Zaczyna się

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas