Po wypadku częściowo zablokowana obwodnica Lubartowa (zdjęcia)

W czwartek po południu na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 17 na drodze krajowej nr 19, na obwodnicy Lubartowa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w rejonie skrzyżowania z ul. Kleeberga.

Na miejscu obecnie pracują strażacy, policjanci oraz zespoły ratownictwa medycznego. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia z przejazdem, skrzyżowanie drogi krajowej nr 19 z ul. Kleeberga jest częściowo zablokowane. Obecnie nie ma informacji o liczbie osób poszkodowanych.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia pojazdów, utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 19:30.

(fot. nadesłane Radosław, Paweł)

9 komentarzy

  1. Pisanie o pracy służb w tym miejscu to nieporozumienie. Tam był kompletny chaos.Proponuję popatrzeć jak to wygląda na zachodzie Europy i przeszkolić te służby bo po za ratownikami medycznymi to nikt nic nie robił.Ludzie tyle służb do czego?droga zablokowana a oni chodzą jak dzieci wę mgle.Trzeba było na to popatrzeć ,kpina.

  2. Jednostka Straży PSP 100metrow dalej, a ściągali do pomocy OSP brzeziny ale po co jak mają z 8 aut w garazach, chyba nie mają na co pieniedzy wydawać na służbę druhom i na paliwo żeby przyjechali zobaczyć co się stało. Porażka systemu KRS.

    • Odpowiedź na ten durny komentarz jest prosta, w razie innych zdarzeń na terenie powiatu Lubartowskiego zastęp z PSP jest w stanie wyjechać do kolejnego zdarzenia, a tak został by uziemiony na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, w takiej sytuacji OSP Brzeziny zostają na miejscu a PSP jedzie dalej. Dyspozytor lepiej wie co robi i jakie mogą być scenariusze zdarzeń. Ilość samochodów w garażach nie świadczy, że jest tyle obsady w ludziach aby każdym wyjechać. Brak podstawowej wiedzy w wypowiadaniu się.

  3. A czy kiedykolwiek lubartowskie służby działały jak trzeba? Nie sądzę. Wypadek w Szczekarkowie brak kierowania na objazdy puszczali wahadłem albo trzymali auta zamiast puścić serwisówkami.

  4. Znowu jakiś upośledzony posiadacz prawa jazdy nie ogarnął najprostszego manewru ustąpienia pierszeństwa …i pewnie skończy się jak zwykle mandacikiem ,a powinno się skończyć zatrzymaniem prawa jazdy i skierowaniem na badania bo taki ktoś zagraża zdrowiu i zyciu innych

  5. Leon ,bo u nas najważniejsze jest że służby są i przyjezdzają …zwykle nawet do glupich stłuczek zjezdzają w ilościach hurtowych z całej okolicy się zjeżdżają

    • Skąd wiesz jakie jest zgłoszenie? Może z jego treści nie wynika, że jest to wypadek, tylko ktoś coś widział ale nie jest pewien, mogą być osoby ranne i w ogóle groźnie to wyglądało. Teraz na podstawie takiego zgłoszenia bądź mądry ile służb zadysponować. A na miejscu okazuje się, że wystarczy tylko policja.

  6. KAŁdi i wszystko jasne….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!