Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po włamaniu do domu byłej dziewczyny, uciekł w jej butach

Policjanci z Janowa Lubelskiego zatrzymali mężczyznę, który włamał się do domu swojej byłej dziewczyny. 23-latek ukradł kilka butelek alkoholu i buty należące do kobiety. W chwili zatrzymania miał je na nogach.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w jednej z miejscowości na terenie gminy Modliborzyce w powiecie janowskim. O zdarzeniu policję powiadomiła właścicielka domu.

Kobieta relacjonowała, że jej były chłopak pod jej nieobecność włamał się do jej domu po wybiciu szyby w drzwiach wejściowych. Jak przekazała zgłaszająca, sprawca był jeszcze w środku.

Na miejsce został skierowany patrol dzielnicowych, którzy zatrzymali 23-latka mieszkańca gminy Modliborzyce. Jak się okazało mężczyzna ukradł kilka butelek alkoholu i buty swojej dziewczyny, które akurat miał na nogach. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 23-latek był poszukiwany do odbycia roku pozbawienia wolności za wcześniejszą sprawę uszkodzenia ciała.

Właścicielka domu oszacowała straty na kwotę co najmniej 300 zł. Za kradzież z włamaniem 23-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

  1. gdyby nie były z ciasne to moze i by dał rade uciec:)

  2. Założył jej buty żeby w końcu poczuć się kobietą. No to teraz będzie mógł dłużej czuć się nią w kiciu.

  3. Ale to ona miała tak wielkie giry (fuuu) czy on miał takie damskie…?

  4. Hmmm…damskie buty…nic dziwnego, że dziewczyna jest już byłą.

  5. Tęczowy wojownik

  6. Co gazeta to inne buty. w Kurierze widoczne są tenisówki, w Dzienniku buty czerwone, a tu zielone.

Wiadomości z info112