Pniówno: Jazdę zakończył na dachu. Jedna osoba trafiła do szpitala

W środę rano na terenie gminy Wierzbica doszło do dachowania auta osobowego. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę rano w miejscowości Pniówno na terenie powiatu chełmskiego. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący samochodem marki Volvo 22-letni mieszkaniec gminy Wierzbica stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi na pole, gdzie doszło do wywrócenia samochodu na dach.

Mężczyzna jechał sam. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala, gdzie po udzieleniu pomocy medycznej został wypisany do domu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

68-95762

68-95761

2016-11-09 11:45:10
(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

7 komentarzy

  1. już ludzie zapominają jak się jeźzi 😛

  2. Szkoda tylko Volvo i osoby która pojechała do szpitala. W sumie szkoda tylko osoby, bo volvo nie szkoda, coś zielonkawe, czy to tylko takie zdjęcia słabe? Widocznie chyba już chciał wrócić do lasu na starość. Szkoda mu było tak jeździć samemu po tych biednych drogach to poszedł w pole niczym sarenka. Szkoda tylko że tryb ofrołd nie zdążył się włączyć, turbo ze sprintera nie dało rady i volvo poszło na dach zamiast skakać jak to przystało na porządne auto. Zaraz zaraz nie napisałem najważniejszego NA PEWNO JECHAŁ NA LETNICH OPONACH! No bo przecież kto zmienia opony w terminie, a tak na serio to zaraz Gunwo burza wybuchnie. Że to na pewno letnie opony były przyczyną wypadku. Dawać mi techników! Będziemy badać! Pozdrawiam :v

  3. lewe przednie koło – sworzeń i końcówka do wymiany.

  4. Ale nikt nie zauwazyl ze najpierw zachaczyl o drzewo….wiec mial farta…jaka musiala byc sila ze wypadkowa przewrocila auto nie malych rozmiarow na dach

  5. Na co sądzić te cholerne drzewa przy drogach ???

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy