Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Piknik wojskowy przy jednej z parafii. Można było nawet postrzelać (zdjęcia)

W niedzielę, na terenie parafii św. Marcina przy ul. Krężnickiej w Lublinie, odbył się piknik wojskowy. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców.

Piknik zorganizowano na terenie parkingu przy kościele w Zemborzycach. 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej zaprezentowała sprzęt, jakiego używa na co dzień.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość strzelania z prawdziwej broni zorganizowana przez strzelnicę Schron. Nie używano jednak pocisków, lecz specjalnego lasera.

Do tego strażacy z jednostki OSP Zemborzyce Wojciechowskie serwowali wojskową grochówkę. Były też smakołyki dla dzieci.

25 komentarzy

  1. Ale macie ból dupska. Strzelnice/broń itp nie służą JEDYNIE do zabijania. Strzelectwo to piękny sport. Idź jeden z drugim postrzelać na strzelnicy, a może będziemy mieli nowego mistrza w strzelectwie sportowym, a nie kolejnego grubasa przed kompem.

  2. Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy.

  3. o to jeszcze troche atrap broni zostało ? myslałem że juz wszystko na ukrainie

  4. Fajne są te przedwyborcze pikniki. A to śmigłowiec zerwie linkę odgromową linii WN, a to zabytkowy czołg szturchnie lufą wóz strażacki…

  5. To jest szczyt hańby! Ci ludzie z kk nie reprezentują Boga pod żadnej względem, byc moze niedługo sprowadzą pedo-g€jów expo? Czy ktoś wie?

Dodaj komentarz