690 680 960

Pikieta przeciwko aborcji w Parczewie. Dwóch uczestników pilnowali dwaj policjanci

Nie było zainteresowania mieszkańców Parczewa pikietą, jaka dzisiaj odbyła się w centrum miasta. Przeprowadziło ją dwóch działaczy, całość zabezpieczali policjanci.

W środę w Parczewie odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych dzieci. Tak jak w wielu innych miastach Polski, gdzie tego typu działania prowadzone są od dłuższego czasu, zorganizowali ją działacze Fundacji Pro – prawo do życia. Zgromadzenie, w którym uczestniczyły dwie osoby, odbyło się w godzinach od 15:00 do 17:00 przy ul. Plac Wolności.

Organizatorzy dopełnili wszystkich formalności i wcześniej uzyskali zgodzę na zgromadzenie publiczne. Było ono zabezpieczane przez funkcjonariuszy policji. Uczestnicy mieli ze sobą transparent z drastyczną fotografią nienarodzonego płodu. Przez megafon nawoływano zaś do poparcia postulatów antyaborcyjnych.

Działacze fundacji protestują przeciwko tzw. legalnej aborcji, która rozliczana jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia jako indukcja poronienia. Jak wyjaśniają, dzieci w Polsce nadal są zabijane, na co nie mogą się godzić.

60

(fot. lublin112)
2018-04-11 22:00:15

38 komentarzy

 1. Na ochorone tych dwóch miernot idą nasze podatki?

 2. Zamiast iść i wspomóc wolontariuszy w hospicjum to te ściery stoją i onanizują się do zdjęcia płodu z lat 60tyycj

 3. Zyczę Wam komentujacym abyscie zawsze byli zdrowi ,nie ulegli zadnemu wypadkowi , nie przyplatała sie zadna choroba ….w przeciwnym razie tez Was pousuwac z życia w społeczeństwie,,, bezduszne istoty ,, co to dziecko jest temu winne ..chce sie jeden z druga ….(wiadomo co robic ) to sie zabezpiecz a nie potem lament ..macie głowy aby mówic w czyims imieniu to najpierw pomyslcie o sobie . mozna urodzic i oddac .

  • Urodzić chore i oddać to rozwiązanie najlepsze dla Katola, można nadal żyć w samozadowoleniu i dumie, a jednocześnie nie ma się brudnych rączek od zajmowania niepełnosprawnym dzieckiem- genialne! Później można iść do kościółka i siadać w pierwszej ławce

   • Właśnie Ty byłaś świadkiem tego procederu wiec masz jakieś prawo głosu, a te kołtuny nigdy nikomu nie pomogły, nic nie wiedza i nie rozumia, umieją tylko kleić plakaty i drzeć gęby.

  • weźmiesz na utrzymanie całkowicie niepełnosprawnego człowieka ?

 4. Zaden prawdziwy katolik nie oddałby dziecka .. a Ci fałszywi to moze i fakt lepieij jak oddadza…

  • Prawdziwy katolik adoptowalby te dzieci wiec zamiast pisać pierdy na necie idź się ustaw w kolejkę do domu dziecka, na pewno jest długa bo przecież to katolicki kraj???

 5. Do czego to doszło, pedofile w tym kraju są chronieni przez policje. Przecież ten plakat to nic innego jak pornografia dziecięca w wersji gore.

 6. Widzę, czarne spleśniałe macice okupują forum.

 7. Zlepek komórek, roślinka, rośnie i rośnie silna z rozłożystymi konarami zagłuszając inne, małe, kruche, zdawałoby się niepotrzebne jagódki. Urosła roślinka, drzewo wysokie i wokół siebie robi pustynię wysysając życiodajne wody. Co z jagódką? Niepotrzebna! Przyjdzie burza.

 8. Chyba dwóch POsranców

 9. Ale demonstracja , tłuuuumyyyyyy normalnie , Ulicy nie widać tylu ich , buhahahahahahahahaha

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas