Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany wsiadł za kierownicę audi, doprowadził do wypadku (zdjęcia)

43-letni kierowca, który doprowadził do zderzenia pojazdów w miejscowości Jabłoń, miał ponad promil alkoholu we krwi. W wyniku zdarzenia jedna osoba doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala.

Wczoraj o godzinie 20.00 doszło do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 815 w miejscowości Jabłoń w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili wstępnie, że 43-letni kierowca samochodu marki Audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Volvo. W wyniku tego mężczyzna spowodował kolizję obu pojazdów. Kierujący volvo, 68-letni mieszkaniec Lublina, doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Natomiast badanie stanu trzeźwości 43-latka wykazało, że miał on ponad promil alkoholu we krwi w chwili zdarzenia. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a ze względu na stan techniczny obu pojazdów, zatrzymano również dowody rejestracyjne aut.

Wkrótce mieszkaniec gminy Jabłoń odpowie za spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, jazda „na podwójnym gazie” grozi karą do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna musi się również liczyć ze sporymi kosztami.

Pijany wsiadł za kierownicę audi, doprowadził do wypadku (zdjęcia)

Pijany wsiadł za kierownicę audi, doprowadził do wypadku (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

3 komentarze

  1. I już powinien zaliczać pierwszy ze stu dzionków aresztu.

  2. prace społeczne powinny być nakładane zawsze

  3. ściana wsshodnia wyborcy pisu i wszystko jasne

Z kraju