Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana kobieta kierująca audi uderzyła w ogrodzenie. Kłamała, że nie siedziała za kierownicą

Dzięki nagraniu z monitoringu udało się ustalić, kto siedział za kierownicą audi, które zdemolowało ogrodzenie posesji. Pijana 43-latka została zatrzymana, wkrótce kobieta stanie przed sądem i odpowie za swój „wyczyn”.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 15 w miejscowości Kopina w powiecie parczewskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji.

Po przybyciu na miejsce, mundurowi ustalili, że audi z impetem uderzyło w betonową podmurówkę ogrodzenia, uszkadzając dwa metalowe przęsła o długości 8 metrów.

W rozbitym pojeździe, na miejscu pasażera znajdowała się kobieta. 43-latka, od której czuć było silną woń alkoholu, bełkocząc twierdziła, że autem kierował ktoś inny. Szybko wyszło na jaw, że nie mówi prawdy.

W trakcie prowadzonych czynności, stróże prawa zauważyli, że na posesji przy której doszło do zdarzenia znajduje się monitoring. Z jego zapisu wynikało, że 43-latka jechała sama i to ona kierowała autem.

Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie kobiety ponad 3 promile alkoholu. 43-latka została zatrzymana. Przyznała się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Właściciel posesji wycenił szkodę na kwotę około 10 tysięcy złotych.

Kobiecie za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności, a także zakaz prowadzenia pojazdów do lat 15 oraz obowiązek zapłaty świadczenia, które może wynieść nawet do 60 tysięcy złotych.

(fot. Policja Parczew)

15 komentarzy

 1. Wczoraj rowerzysta jechał ekspresówką.
  Gdyby stosować zasady poznawcze niektórych forumowiczów z tego forum, to można by napisać, że bezpieczniejsze jest kierowanie rowerem na ekspresówce niż jechanie samochodem zwykłą drogą.
  I właśnie takie formy wypowiedzi stosuje większość, z którymi się spieram, czy przez których jestem obrażany.

  • To, że tutaj kierująca była nawalona, nic nie zmienia. Trzeźwi tak samo wypadają z drogi. I to nawet lepiej, że są pod wpływem, bo za szkody zapłacą sami, a nie ubezpieczyciel. No i zawiasy w kartotece na kilka lat też. Na trzeźwo dostałaby mandatu 200PLN.

 2. Szkoda,że tak się to skończyło.!!!!!!!!!!!

 3. Czytamy Franiu Twoje komentarze wraz z kolegą i ni *** nie rozumiemy. A potem się dziwisz, że Cię ludzie obrażają

  • Właśnie wszyscy czytają z zainteresowaniem ,ale nikt nie wie o co Ci chodzi ? Zresztą sam ze sobą się świetnie bawisz w dyskutuje więc my Ci nie potrzebni:)

 4. Typowe zachowanie LPA + Kałdi

 5. Straty materialne to żaden problem. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

 6. Jak cię złapią za rękę, mów ze to nie twoja ręka. Nie dość ze baba to jeszcze głupia…

 7. Stara pijana kur… Dobrze ze nikomu nie zrobiła krzywdy. Powinna dożywotnio stracić prawo jazdy.

Z kraju