690 680 960

Pieszy wtargnął na jezdnię, kierowca autobusu musiał hamować. Pasażerka pojazdu doznała obrażeń ciała

Policjanci z Lublina poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 13 grudnia 2021 r. na ulicy Droga Męczenników Majdanka. Kierowca autobusu w wyniku wtargnięcia na jezdnię pieszego, zmuszony był do gwałtownego hamowania. W zdarzeniu ucierpiała jedna z pasażerek.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności związane z wypadkiem, który miał miejsce na ulicy Droga Męczenników Majdanka w dniu 13 grudnia 2021 roku około godziny 16:30.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący autobusem, w wyniku wtargnięcia na jezdnię nieustalonego pieszego zmuszony był do gwałtownego hamowania. W wyniku tego manewru jedna z pasażerek upadła i doznała obrażeń ciała.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia lub posiada wiedzę na temat sprawcy, proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 5 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 50 28, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

  1. Przecież w autobusie jest monitoring tak jak i na ulicy.Brawo policjanty dobra robota👏👏👏

  2. Dokładnie tak wr! Ludzie już przestali myśleć, nie mają wyobraźni. Wsiadają starsze osoby i spacerują po autobusie jak w parku. Ja pierwsze co robię, to łapię coś do trzymania a jeszcze mi brak do emerytury. Takie upadki powinny być z winy pasażera ponieważ nie zapewnił sobie bezpieczeństwa swoim zachowaniem.

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej