Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pieszy wtargnął na jezdnię, kierowca autobusu musiał hamować. Pasażerka pojazdu doznała obrażeń ciała

Policjanci z Lublina poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 13 grudnia 2021 r. na ulicy Droga Męczenników Majdanka. Kierowca autobusu w wyniku wtargnięcia na jezdnię pieszego, zmuszony był do gwałtownego hamowania. W zdarzeniu ucierpiała jedna z pasażerek.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności związane z wypadkiem, który miał miejsce na ulicy Droga Męczenników Majdanka w dniu 13 grudnia 2021 roku około godziny 16:30.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący autobusem, w wyniku wtargnięcia na jezdnię nieustalonego pieszego zmuszony był do gwałtownego hamowania. W wyniku tego manewru jedna z pasażerek upadła i doznała obrażeń ciała.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia lub posiada wiedzę na temat sprawcy, proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 5 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 50 28, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

  1. Przecież w autobusie jest monitoring tak jak i na ulicy.Brawo policjanty dobra robota???

  2. Dokładnie tak wr! Ludzie już przestali myśleć, nie mają wyobraźni. Wsiadają starsze osoby i spacerują po autobusie jak w parku. Ja pierwsze co robię, to łapię coś do trzymania a jeszcze mi brak do emerytury. Takie upadki powinny być z winy pasażera ponieważ nie zapewnił sobie bezpieczeństwa swoim zachowaniem.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo