690 680 960

Pieszo przekroczyli granicę. Nielegalni migranci z Pakistanu i Indii zatrzymani

W miniony poniedziałek funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Hrebennem zatrzymali dwóch cudzoziemców. Obywatele Indii i Pakistanu pieszo przekroczyli ukraińsko-polską granicę.

Zatrzymani, 35-letni obywatel Pakistanu i 34-letni obywatel Indii nie posiadali przy sobie dokumentów uprawniających do wjazdu i pobytu na terytorium RP. Cudzoziemcy przyznali, że celem ich podróży miały być kraje Unii Europejskiej.

Po przeprowadzeniu czynności administracyjnych imigranci zostali przekazani w drodze readmisji uproszczonej ukraińskim służbom granicznym.

Od początku roku funkcjonariusze Nadbużańskie Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 24 nielegalnych imigrantów, wśród których najliczniejszą grupę stanowią obywatele Turcji, Bangladeszu i Iraku.

(fot. NOSG)

5 komentarzy

  1. Muzułmanie.

    • I co z tego? Jak z Indii, to niekoniecznie. Panowie nielegalni, zamiast płacić niemałą kasę pośrednikom, weźcie poadorujcie na fejsie czy innym tinderze jakąś Polkę, one są bardzo otwarte na multi-kulti, nie chcą przy tym uchodzić za rasistki, no i jak to w piosence – „kobiety lubią brąz”. Raz dwa ślub cywilny, chociaż nasz kościół otwarty nie robi żadnych trudności ze ślubem jednostronnym katoliczki i hinduisty czy nawet muzułmanina. I już można siedzieć u polskich teściów, czasami wpadnie straż graniczna sprawdzić, czy naprawdę bardzo się małżonkowie kochają, ale to tylko na początku. Dwa – trzy lata i cyk obywatelstwo polskie, i paszporcik na całe Schengen. Nie wierzycie? To się rozejrzyjcie po polskich ulicach. Jedyne co dziwi to proporcje płciowe – praktycznie nie widać białego mężczyzny z ciemnoskórą kobietą, za to odwrotnie – mnóstwo przypadków. Dlaczego?

  2. Pewnie jeden jest lekarzem a drugi inżynierem jak nam chciały wmówić lewackie media o fali „uchodźców”.

  3. Żaden człowiek nie jest nielegalny!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie