690 680 960

Pies szukał narkotyków w 41. Bazie Lotnictwa Szkolnego (zdjęcia)

W minioną środę pomieszczenia w Garnizonie Dęblin zostały sprawdzone pod kątem narkotyków i środków psychotropowych. To działania profilaktyczne w 41. Bazie Lotnictwa Szkolnego.

W minioną środę funkcjonariusz Wydziału Żandarmerii Wojskowej z Lublina przeprowadził czynności sprawdzające pod kątem obecności narkotyków i środków psychotropowych w 41. Bazie Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

Kontrolę przeprowadzono w pomieszczeniach pododdziału służby przygotowawczej, salach żołnierskich oraz pomieszczeniach użytkowych. Żandarm wspierany był przez psa tropiącego wyszkolonego do wykrywania zapachów narkotyków i substancji psychotropowych.

Powyższe działania były wynikiem współpracy z Żandarmerią Wojskową w ramach rozpoznawania i przeciwdziałania zagrożeniom w zakresie przestrzegania dyscypliny wojskowej, mające charakter profilaktyczno-wychowawczy. Pozwalają one na podjęcie niezwłocznej reakcji na zachowania żołnierzy naruszających dyscyplinę wojskową.

(fot. 41BLSZ)

7 komentarzy

 1. I co, znalazł?

 2. I nic na temat?? były czy nie , albo pies do kitu , albo tajemnica wojskowa.
  Gdzie dziś nie próbuje się tych wynalazków, prędzej moźna wskazać gdzie nie ma , niź gdzie są.

 3. I jakie efekty ?

  • Efekt jest taki że to akcja propagandowa
   Bo jak by mieli coś znaleźć, to by znaleźli 😉

 4. ale komuna w tych koszarach

 5. No patologi w dęblinie

  a co mieli znaleźć jak akcja była wcześniej zgłoszona , pić na wodę – ostatnio akcja dotyczyła mundurowych i cywili, cywile zostali skazani i sądzeni, a tym cwaniakom w mundurkach pogrożono palcem (ale jak tam więcej syneczków , kruk krukowi oka nie wykole)

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas