Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Piaski: Zderzenie dwóch aut na krajowej 17

W środę po południu w Piaskach, na drodze krajowej nr 17, doszło do zderzenia dwóch aut. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 12.50 na drodze krajowej nr 17, pomiędzy Krasnymstawem a Piaskami. Kierująca autem marki Toyota, jadąc od strony Zamościa, na wlocie do Piask nie zachowała należytej ostrożności i w rejonie mostu doprowadziła do zderzenia z autem marki Kia, poruszającym się w tym samym kierunku.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Kierująca toyotą doznała urazu nóg. W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się wahadłowo. Świdniccy policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

2016-12-21 18:36:41
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. taka mala stluczka i uraz nog?od razu skojarzylo mi sie z manifestacja na ktorej typ ostroznie sie polozyl i udawal ofiare

  • lllllllllllllllollllllllllllll

   ja jednak stawiałabym na uraz głowy, pani się coś pomyliło, jak widać nie pierwszy raz

   • Studętkom jezdem to wiem że....

    Kierująca toyotą doznała urazu nóg – takie natychmiastowe poddanie się karze za gapiostwo?

  • Pewnie ktoś jej kazał na nogi się leczyć, bo na głowę już za późno (u Ciebie z resztą też – ten „typ” z manifestacji dość wyraźnie wytłumaczył chyba, że kładł się, żeby zablokować przejazd, a nie, żeby cokolwiek symulować).

   A tak bez wbijania szpili – pewnie pasów nie zapięła i kolana w desce rozdzielczej odcisnęła. Zdarza się przy niewielkich prędkościach nawet.

 2. ja około 14-tej widziałem jak miśki pilnowały tej toyoty ,a 100 metrów dalej trzy samochody na siebie wjechały i były bardziej pogniecione i o tym nic nie wiecie ?

 3. To gdzie dokładniej była ta stłuczka bo nie mogę zrozumieć pomiędzy Krasnymstawem a Piaskami to po między czy koło Piask jak dobrze znam trasę to nie ma po miedzy żadnych Piask są tylko jedne.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo