690 680 960

Perła nadal sponsorem Motoru Lublin

Perła – Browary Lubelskie S.A. będzie sponsorem Motoru Lublin również w sezonie 2017/2018. Podpisy na nowej umowie złożyli podczas uroczystego spotkania na Arenie Lublin Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. oraz Leszek Bartnicki, prezes zarządu Motoru Lublin.

Perła od wielu lat wspiera lubelski zespół i jest obecnie jednym z jego głównych sponsorów. Przedłużenie umowy zapewnia Motorowi komfort pracy w zbliżających się rozgrywkach. To bardzo ważne, bo lublinianie zamierzają wywalczyć upragniony awans do II ligi.

– W nadchodzącym sezonie, tak jak dotychczas, będziemy wspierać starania piłkarzy Motoru Lublin o awans do II ligi. Wierzymy, iż dzięki m.in. naszej pomocy Zarządowi oraz sztabowi szkoleniowemu uda się poprowadzić drużynę do ligowego zwycięstwa. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z władzami Klubu. Doceniamy starania Prezesa Leszka Bartnickiego i kadry trenerskiej oraz wolę walki i zaangażowanie całego zespołu w to, aby Motor godnie reprezentował nasze miasto i sięgnął po upragniony przez wszystkich awans – mówi Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. Andrzej Rutkowski.

Rozgrywki IV grupy III ligi z udziałem Motoru rozpoczynają się 12 sierpnia. W pierwszym spotkaniu żółto-biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ. Na inaugurację na Arenie Lublin kibice muszą poczekać do 16 sierpnia, gdy lublinianie podejmą u siebie Podlasie Biała Podlaska.

– Zapraszam wszystkich kibiców Motoru na mecze na Arenie Lublin oraz na relacje na żywo ze spotkań wyjazdowych w Perła Sport Pubie. Mam nadzieję, że rozpoczynający się za chwilę sezon przyniesie same pozytywne emocje, a jego zakończenie będziemy mogli uczcić jak zwykle naszą lubelską Perłą – tym razem jednak już w II lidze – dodaje Dyrektor Generalny sponsora klubu.

Prezes Motoru Leszek Bartnicki po przedłużeniu umowy nie kryje swojego zadowolenia.

– Budujemy silną „drużynę” na sezon 2017/2018 i niezmiernie się cieszę, że znajdzie się w niej tak znakomity „zawodnik” jak Perła Browary Lubelskie. To dla naszego klubu bardzo pozytywna wiadomość. Dziękujemy za to, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem ze strony tak znakomitego partnera. Cieszymy się, że Perła jest z Motorem na dobre i na złe. Głęboko wierzę w to, że nadchodzącym sezonie czeka nas wiele okazji, by przy szklaneczce Perły świętować kolejne sukcesy naszych piłkarzy. Co ważne, Perła i Motor to dwie marki nierozerwalnie związane z Lublinem i powszechnie kojarzone z naszym miastem. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by nasza współpraca owocowała w postaci wielu obopólnych korzyści.

2017-07-27_210429

2017-07-27 21:05:11
(fot. Perła – Browary Lubelskie S.A)

10 komentarzy

 1. dlatego nie kupuje

 2. Jakie piwo, taki klub.
  Perle należy przyznać, że pomimo wysiłków tamtejszych piwowarów, to nadal piwo (a nie typowe koncernowe siki)… czwartoligowemu Motorowi trudno cokolwiek pozytywnego zarzucić.

 3. Dziękuje… wole żużel

 4. Perła w Gdyni w porcie i to w zielonej butelce kosztuje 5 zł

 5. Nie piję perły bo mnie później smali jak dzika po szyszkach

 6. Po spadku górnika i rozpoczęciu panowania Velko – trzeba zacząć na Motor przyjeżdżać. Przynajmniej warunki stadionowe na poziomie.

 7. Perła też spadła do IV ligi

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas