Pasażer rozebrał się do naga w autobusie. Trafił pod opiekę lekarzy psychiatrów

Najprawdopodobniej choroba była przyczyną dziwnego zachowania jednego z pasażerów komunikacji miejskiej. Nagi mężczyzna wydzierał się w autobusie, nie można było też nawiązać z nim kontaktu.

Do nietypowego zdarzenia doszło w autobusie lubelskiej komunikacji miejskiej. Kierowca przegubowego mercedesa wykonywał kurs na linii nr 10. Po godzinie 11 jechał od strony ul. Mełgiewskiej w kierunku Węglina. Gdy dojeżdżał na ul. Gęsią usłyszał hałas w pojeździe.

Wtedy zauważył jak w jego kierunku idzie pasażer. Mężczyzna klaskał, a gdy dotarł do kabiny kierowcy, zaczął się rozbierać. Gdy był już kompletnie nagi, zaczął wykrzykiwać niezrozumiałe słowa oraz drzeć banknoty i dokumenty. Nie reagował też na polecenia do uspokojenia się.

O wszystkim powiadomiony został dyspozytor MPK, a na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. W międzyczasie pasażer położył się na podłodze autobusu. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy specjalistów.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-05-11 20:45:15

Zobacz również

24 komentarze

  1. No to piękna pszczoła. W zasadzie po co komentować takie rzeczy.. Kolo napewno ma problemy z sobą.teraz chłopaki z abrakadabra napewno go wycisza

  2. Chodzenie w ubraniu jest głupie.

  3. rysiek z lublina

    Zaklad studencki byl o 200 zl.no I wygral,oj ci studenci

  4. Poziom komentarzy bardzo wysoki, to tylko na pozór śmieszne, współczuje tej osobie i życzę zdrowia.

  5. akurat byłem świadkiem całej sytuacji i wcale nie krzyczał niezrozumiałych wyrazów… jak go skuwali kajdankami policjanci to wyraźnie było słychać „nieeee” i „nieee chcę”, pyknąłem parę fot, szkoda, że filmu z dźwiękiem nie nagrałem, bo byłoby to jak na dłoni słychać…

  6. nasłuchał się pewnie tych naszych „radyjek” typu *ox, z jak żenada tyle tam podtekstów i otwarcie mówią tam o „wszystkim”

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew