Parczew: 13-latek wysiadł z autobusu i wbiegł po auto

Wczoraj w miejscowości Kopina doszło do wypadku z udziałem 13-latka. Chłopiec wyszedł z autobusu i wbiegł wprost pod jadące auto osobowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Kopina w powiecie parczewskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 13-latek po wyjściu z autobusu, chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wbiegł pod jadący pojazd osobowy marki Honda. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Ranny nastolatek trafił do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz po raz kolejny apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

2015-06-10 10:50:22
(fot. Policja Parczew)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. dobrze, że 13-latek też był trzeźwy 😉

  • ja tam bym się nie zdziwiła, jakby było inaczej
   tak czy inaczej, szkoda, że rodzice myślenia nie nauczyli

 2. Cześć Ola, skąd klikasz? 🙂 hehe…

 3. rodzice nie nauczyli, kierowca autobusu nie zwrócił uwagi jak wychodził dzieciak, ale kierowca osobówki też bez wyobraźni … W takich sytuacjach, jak sie zatrzymuje autokar i nie ma jeszcze zatoczki żadnej to sie zwalnia do 30 na godzinę i w kazdym momencie się jest przygotowanym że coś się może wychylić zza tego autobusu. Przecież autokar się nie zatrzymuje żeby kierowca zjadł kanapkę tylko żeby wysadzić ludzi a w tym wypadku jeszcze znak na szybie (umieszczany z przodu i z tyłu) pokazuje że to są dzieci szkolne, więc tym bardziej trzeba uważać ….Ja bym nie usprawiedliwiał do końca kierowcy- też się po części przyczynił do wypadku, mimo że winy w sensie prawnym nie poniesie i nic mu nie zrobią…

  • idąc dalej…
   to dlaczego kierowca autobusu widząc nadjeżdżający pojazd otworzył drzwi i tym samym zezwojił na opuszczenie autobusu ????

  • Skąd wiesz że kierowca bez wyobraźni? Gdyby jej nie miał to może dzieciak by zginął? Nie wiesz tego, a wypowiadasz się jak rasowy glina co tylko kodeks ma przed oczami… Już widzę jak zwalniasz do 30 przy każdym autobusie, przejściu, skrzyżowaniu itd… Heh śmieszna jesteś albo wyobraźni Ci brak 😉

 4. Na każdym kursie prawa jazdy uczą, że w pobliżu autobusu szkolnego należy zachować szczególną ostrożność, a nawet zatrzymać się zanim nie odjedzie. Nie można obwiniać rodziców. A po za tym to idioci w gminie postanowili przenieść przystanek dalej, i teraz jest on bliżej zakrętu co zmniejsza bezpieczeństwo każdej osoby która wysiada z autobusu nie tylko dzieci.

 5. A kto powiedział ze tam rodzice wogle byli babcia stała po drugiej stronie ulicy i wnusiu szybko do domu !!!!!

 6. A w autobusie szkolnym jeździ tylko kierowca? Opiekunki nie ma? U nas jeździ taka starsza babcia, ale tyłka od siedzenia nie odrywa. Pudernica z urodą jeździ:)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia