Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Para 19-latków miała przy sobie narkotyki. On w skarpecie, ona w torebce

Dzielnicowi z Zamościa zatrzymali dwójkę 19-latków. Para posiadała przy sobie narkotyki w ilości mogącej posłużyć do wytworzenia ponad 80 porcji dilerskich. Oboje usłyszeli zarzuty. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi patrolujący Zamość zwrócili uwagę na grupę osób stojących w rejonie jednej z zamojskich szkół. Podejrzewali, że mogą posiadać przy sobie zabronione substancje, a ich przypuszczenia okazały się słuszne.

– 19-letni mieszkaniec Zamościa miał w kurtce woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Jego charakterystyczny wygląd i zapach nie pozostawiał złudzeń, że jest to marihuana, a późniejsze badanie tylko potwierdziło ten fakt. Policjanci dokładnie sprawdzili też odzież mężczyzny i rzeczy, które posiadał przy sobie. Ujawnili wówczas w kieszeni jego spodni oraz skarpecie kolejne zawiniątka z narkotykami, a w plecaku „młynek” z podobnym suszem. Towarzysząca 19-latkowi koleżanka trzymała zaś marihuanę w torebce. Znajdował się w niej pojemnik, a w nim zawiniątka z marihuaną. Pozostałe osoby nie posiadały zabronionych substancji i po wylegitymowaniu przez mundurowych zostały zwolnione – informuje aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk z zamojskiej Policji.

19-latek i jego rówieśniczka zostali zatrzymani. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Łączna ilość zabezpieczonych przy nich narkotyków mogła posłużyć do wytworzenia ponad 80 porcji dilerskich.

– Oboje zostali przesłuchani w charakterze podejrzanych. Usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. 19-latkowi przedstawiony został dodatkowo zarzut dotyczący ujawnionego przy nim „młynka” do mielenia suszu. Wynika to z faktu, że ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii penalizuje również takie zachowanie, które polega między innymi na posiadaniu przyrządu służącego do niedozwolonego wytwarzania, przetwarzania lub przerobu środków odurzających bądź substancji psychotropowych – dodaje aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk.

Wkrótce oboje staną przed sądem.

11 komentarzy

 1. Para 19-latków miała przy sobie narkotyki. On w skarpecie, ona w torebce.
  Brawo zamojscy policjanci, trzepać nie tylko dilerów, ale i ćpunów.

 2. I gdybyż cielęta posiedzialyy z roczek to może jeszcze wyszłyby na ludzi ,jak to mówią

  • Wieśniaczka na szpileczkach

   Ćpuny są niepoprawne, nie dają się resocjalizować. Po co nam takich ? Jeszcze narobiliby małych ćpuniątek…

 3. łe te ze skarpetek to jakaś lipa, lepiej tłuką te spod zapoconej ze strachu torby

 4. Młodzi, wykształceni z wielkiego miasta, ćpuny – typowi wyborcy po

 5. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  On miał przy narkotyki w skarpecie bo je w ten sposób aromatyzował, ona mogła to samo robić w majtkach, ale nie zdążyła bo ją capnęli.

 6. najlepszy towar jest spod jaj.

 7. połowa narodu woli wstrzykiwać i co xD

 8. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Brawo państwo milicja,bo mnie tylko przez pomówienie,ludzie z całej gminy prześladowali przez wiele lat,a miejscowa milicja im pomagała ,a mnie zastraszała i groziła więzieniem

 9. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Bardzo dobrze że ściągacie tych którzy zajmują się naprawdę narkotykami ,szkoda , że wielu ludzi w policji pracuje na zasadzie kolesiostwa i znajomości, pomówień,ignoranctwa i gnębienia i przyzwalanie na gnębienie uczciwie pracujących ludzi

Dodaj komentarz

Z kraju