Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej na swojej stacji paliw w Lublinie przy ul. Czechowskiej 19A. Tylko 21 czerwca, w piątek, w godzinach od 16:00 do 18:00, kierowcy będą mogli zatankować paliwo Pb95 oraz ON w korzystnej cenie 4,99 zł za litr.

To okazja, aby zatankować swój pojazd w konkurencyjnej cenie i zaoszczędzić na kosztach paliwa przed nadchodzącym pierwszym weekendem wakacji. Promocja ma na celu nie tylko przyciągnięcie nowych kierowców, ale także podziękowanie stałym klientom AVIA za ich lojalność. Oferta obowiązuje przy jednorazowym tankowaniu do maksymalnie 50 litrów paliwa. 

– Umacniamy naszą pozycję na rynku skutecznie odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Okres wakacyjny to doskonały czas na uruchomienie promocji cenowych, ponieważ wiele osób planuje wyjazdy i poszukuje możliwości oszczędności na tankowaniu paliwa. Chcemy, aby odwiedzający nas kierowcy mogli cieszyć się wakacyjnymi podróżami, nie martwiąc się o wysokie koszty tankowania – mówi Michał Hojowski, wiceprezes zarządu Unimot S.A. 

Grupa Unimot zaprasza kierowców na swoją stację paliw AVIA w wyznaczonych godzinach i prosi o uwzględnienie możliwego zwiększonego natężenia ruchu w tym czasie.

Szczegóły promocji:

Termin: Piątek, 21 czerwca 2024 r.

Godziny: 16:00 – 18:00

Lokalizacja: Stacja Paliw AVIA, ul. Czechowska 19A, Lublin

Cena promocyjna: 4,99 zł za litr Pb95 oraz ON

Limit tankowania: Maksymalnie 50 litrów na jednorazowe tankowanie

O Grupie UNIMOT:

Grupa UNIMOT jest multienergetyczną grupą kapitałową i liderem wśród niezależnych importerów paliw ciekłych i gazowych w Polsce. Od grudnia 2016 roku spółka należy do stowarzyszenia AVIA International, dzięki czemu jako pierwsza uzyskała prawo do budowania i rozwoju sieci stacji paliw AVIA w Polsce i w Ukrainie. UNIMOT ma ponad 30 lat doświadczenia na rynku paliwowym, specjalizuje się w hurtowej sprzedaży oleju napędowego oraz dystrybucji pozostałych paliw płynnych, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. W kwietniu 2023 r. Grupa UNIMOT sfinalizowała transakcję przejęcia aktywów Lotos Terminale (obecnie UNIMOT Terminale), w tym 9 terminali paliwowych i dwóch zakładów produkcji asfaltu. Firma rozwija także segment fotowoltaiki, m.in. pod marką AVIA Solar, oraz inwestuje w kolejne sektory OZE. Spółka notowana jest na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strona www: https://www.unimot.pl/