Pączek i kawa. Kupony dla honorowych krwiodawców w Lublinie

Przez ponad miesiąc honorowi krwiodawcy, którzy oddadzą krew w Lublinie, otrzymają promocyjny kupon, który będą mogli wymienić na zestaw złożony z kawy i pączka, za symboliczną złotówkę. To już kolejna tego typu akcja.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie przygotowało niespodziankę dla honorowych krwiodawców, którzy oddadzą krew lub jej składniki w siedzibie RCKiK przy ul. Żołnierzy Niepodległej 8. W dniach od 15 listopada do 20 grudnia 2019 r. pierwszych 20 osób, które każdego dnia podzielą się krwią, otrzyma voucher na kawę i pączka za 1 zł.

Bon będzie można zrealizować u partnera akcji – piekarni Europiek – w punktach „W Chlebaku”. Z promocyjnego kuponu będzie można skorzystać w dniu oddawania krwi w czterech punktach zlokalizowanych w Lublinie: przy ul. Wieniawskiej 8, ul. Lipowej 11, ul. Kapucyńskiej 2 oraz przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 w markecie Kaufland.

– Europiek ze swoją marką „W Chlebaku” to już nasz kolejny partner, który zaangażował się w propagowanie idei honorowego krwiodawstwa. Cieszymy się, że lokalne firmy tak chętnie włączają się we współpracę z nami. Dzięki temu wspólnie możemy dziękować krwiodawcom, którzy dzielą się tym cennym darem z innymi, ale także zachęcać kolejne osoby, aby dołączyły do tego grona – mówi Paweł Filip, kierownik Działu Promocji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

To już kolejna tego typu akcja, jaką Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zorganizowało we współpracy z firmami i instytucjami z najbliższego otoczenia. Do tej pory honorowi krwiodawcy otrzymywali produkty z Bosko – Lody Produkcji Własnej, OSM Krasnystaw, Virtual Quest Lublin czy też Cukier Lukier Lublin . RCKiK w Lublinie wspierają także kluby sportowe m.in. MKS Perła Lublin, Speed Car Motor Lublin, a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Za mało robi się dla krwiodawców. W dzisiejszych czasach na każdym kroku powinno być promowane oddawanie krwi. Po przez zniżki kupony etc.

 2. Dobry chlebek robi ta firma ale co do akcji to mieszane mam odczucia .To powinno być od państwa i nie kawa z pączkiem ale chociaż porządny posiłek

  • He he, od państwa? Zaraz by się objawił jakiś mądrala, który stwierdzi, że nigdy w życiu nie korzystał z czyjejś krwi i nie życzy sobie finansowania tego typu akcji z JEGO podatków. Teraz tak szczekają na 500+.

 3. To tylko w Lublinie dawca to jest doceniany a co w innych rejonach województwa to gorszy sort

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online