Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby zginęły, trzecia w ciężkim stanie po zderzeniu audi z citroenem

Dzisiaj rano na skrzyżowaniu w Brzozowym Kącie zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zginęły, trzecia uciekła. Znaleziono ją po godzinie, jest w ciężkim stanie.

Do wypadku doszło w środę rano w miejscowości Brzozowy Kąt w powiecie radzyńskim. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe, audi i citroen. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący audi mężczyzna, jadąc od strony Brzozowego Kąta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym od strony Komarówki Podlaskiej citroenem xsarą.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, okazało się, że pasażer citroena 38-letni obywatel Ukrainy nie żyje. W wyniku ciężkich obrażeń ciała zmarł on na miejscu zdarzenia. Pasażerkę, 24-letnią kobietę w krytycznym stanie zabrało pogotowie ratunkowe, jednak zmarła ona w drodze do szpitala.

Nigdzie natomiast nie było kierowcy citroena. Jak się okazało, oddalił się on z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został odnaleziony półtora kilometra od miejsca wypadku. W stanie ciężkim 43-latek został przetransportowany do szpitala. Do szpitala trafił również kierujący audi, 45-letni obywatel Ukrainy, oraz jego pasażerowie. Jak informują lekarze, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2015-09-02 14:15:25
(fot. ilustr. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Nie bardzo rozumiem ten opis ale wnioskuję z tego powierzchownie, że zarówno w jednym aucie jak i w drugim znajdowali się jacyś obywatele z Ukrainy z czego zarówno z jednego auta jak i z drugiego auta ktoś poniósł w tym wypadku śmierć.

  • Też się pogubiłem…

  • a gdzie masz napisane że ktoś z audi zmarł ? dla mnie jest jasne że:
   -doszło do zderzenia Audi z Xarą (Audi nie ustąpiło pierwszeństwa)
   -Na miejscu zginął pasażer Xary obywatel ukrainy – pasażerka zary zmarła w drodzę do szpitala
   -kierowca Xary oddalił się z miejsca zdarzenia ale go znaleziono (był w ciężkim stanie)
   -zarówno kierujący Audi (który także był Ukraińcem) jak i pasażerowie Audi zostali zabrani do szpitala ale ich stan jest dobry

   Nie wiem czy da się jaśniej napisać 🙂

 2. 38 letni kierowca citroena nie żyje .. nigdzie natomiast nie było kierowcy citroena ???

 3. zabili go i uciekł

 4. Tak to na ogół jest, że osoba wymuszająca pierwszeństwo najczęściej ma znikome obrażenia. Niestety takich wymuszeń jest bardzo dużo. Chwila nie uwagi i nieszczęście gotowe, szkoda ludzi i ich rodzin 🙁

 5. Citroen Xsara- nie Xara 😉

 6. Kierowca Xsary, który mimo poważnych urazów (pewnie był w szoku) oddalił się z miejsca wypadku, był Polakiem. Jechali z nim Ukrainiec i Polka. On/pasażer/Ukrainiec zginął na miejscu. Polka w drodze do szpitala. Dostali strzał centralnie w drzwi z prawej strony. Inny zaś obcokrajowiec nie zatrzymał się przed przejechaniem przez drogę z pierwszeństwem. Mam nadzieję, że pomogłem.
  P.S.
  Wielka tragedia zarówno dla rodzin osób poszkodowanych, jak i sprawcy, który teraz będzie musiał żyć z myślą, że przez niego zginęło dwoje ludzi…

 7. Uciekli żeby nie zginąć na wojnie.Przeznaczenie upomniało się o nich.

 8. a dlaczego jest uśmiechnięta buźka z lewej strony zdjęcia??? czy tylko ja to widzę???

Z kraju

Polityka i społeczeństwo