Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu osobówki z ciągnikiem

Wczoraj w Końskowoli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. W wyniku zderzenia auta osobowego z ciągnikiem dwie osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 18 w Końskowoli. Jak wstępnie ustalono kierujący ciągnikiem rolniczym podczas manewru skrętu w lewo zderzył się z autem osobowym marki Peugeot, którego kierowca w tym czasie go wyprzedzał.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. W rejonie zdarzenia droga była całkowicie zablokowana.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA 12:00

Jak się okazało, badanie alkomatem wykazało, że sprawca, kierujący samochodem osobowym, znajdował się pod wpływem alkoholu.

2015-11-01 10:58:40
(fot. Rafał Sikora)

7 komentarzy

 1. Kierowca ciongnika po wpływem alkocholu a ciongnik bez aktułalnych badań technicznych.

  • Najpierw gówniarzu kup sobie słownik ortograficzny a później pisz komentarze! Za to co napisałeś poniesiesz klęskę, zapowiadam Ci to. Kierowca samochodu osobowego (sprawca) miał 2 promile alkoholu – nie wiem czego tego nie napisali – i próbował uciec z miejsca zdarzenia ale go dopadli. Ciągnik miał badania techniczne, OC, więc smarkaczu jak nie znasz prawdy to nie wypowiadaj się publicznie!!!!!

 2. Znów osobówka wyprzedzała na podwójnej ciągłej.

  • Dla wielu „panów” kierowców*, jakieś dwie białe kreski wymalowane na jezdni to taki wielki ch…j jak małego Cygana rączka.

   * – „pan” kierowca – to kierowca, którego panowania jeszcze nie przejęło kierowane przez takiego „pana” auto.

 3. Kierowca osobówki (sprawca) miał 2 promile alkoholu, próbował uciec z miejsca zdarzenia ale dopadli go.

 4. Jean Claude van Damme

  To było BMW a nie Peugeot. Nie ma innej możliwości. Kierowcy samochodów francuskich są odpowiedzialnymi ludźmi. Dobry samochód = większa odpowiedzialność i więcej oleju w głowie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo