Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Orlen i Circle K obniżyły ceny paliw na wakacje. Jednak nie wszędzie można skorzystać z promocji

Przez najbliższe dwa miesiące kierowcy na dwóch sieciach stacji paliw będą mogli tankować tańsze paliwo. Wszystko w ramach wakacyjnych promocji. Z jednej z nich nasz region został praktycznie wykluczony.

Z okazji rozpoczęcia wakacji dwie duże sieci stacji paliw ogłosiły akcje promocyjne. Orlen oraz Circle K kuszą kierowców rabatami, dzięki którym można zatankować w cenie, jaka występowała w lutym 2022 roku, a więc przed wybuchem wojny na Ukrainie, która pociągnęła za sobą pasmo podwyżek.

Najlepszą, choć kilkugodzinną, do tego ograniczoną terytorialnie ofertę przygotowała dziś sieć Circle K. W godzinach od 14:00 do 17:00, w ramach akcji „Summer Day”, można było zatankować z rabatem w wysokości aż 50 gr/l. Jednak promocja nie dotyczyła praktycznie żadnej ze stacji na Lubelszczyźnie. Do tego część kierowców skarżyła się, że nawet na niektórych stacjach objętych akcją występowały problemy.

Druga z okazji na tańsze paliwo w tej sieci będzie obowiązywała w każdy weekend wakacji, do 3 września. W tym przypadku rabat na paliwo wynosi 35 gr/l. Niezbędnym warunkiem skorzystania z obniżki jest posiadanie karty lojalnościowej Extra. W ramach jednej transakcji promocja obejmuje maksymalnie 85 litrów paliwa. Akcja obejmie 400 stacji Circle K w całej Polsce. Warto więc sprawdzić wcześniej, czy na tej, na której tankujemy, promocja obowiązuje.

Z kolei akcja Orlenu dotyczy każdej stacji paliw znajdującej się w sieci, zarówno własnej jak też franczyzowej. W tym przypadku paliwo będzie tańsze o 30 gr na każdym litrze, posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą o 40 gr mniej. Są jednak ograniczenia. Z promocji mogą skorzystać tylko kierowcy posiadający aplikację lub kartę Vitay. Do tego miesięcznie z rabatem można zatankować maksymalnie 200 litrów, a dokładnie cztery razy po 50 litrów. Rabaty zaczną być dostępne od 30 czerwca.

(fot. lublin112)

81 komentarzy

 1. Za tfuska zarobki tysiąc pięćset a benzyna po siedem złotych tak było za rządów ryżego szwaba nigdy więcej rządów PO PSL.

  • Masz na myśli płacę czy zasiłek dla nierobów?
   Ja pamiętam, ze zarabiałam tyle, że stać mnie było na znacznie więcej rzeczy potrzebnych do życia niż teraz, choć teraz zarabiam znacznie więcej. Niestety wysokie ceny paliw nakręcają inflację, która bardzo cieszy miłościwie nam panujących, bo przecież nie liczą się ludzie, a jedynie wpływy do budżetu.
   Zrozumiałabym, gdyby te wpływy były rozsądnie wydatkowane, ale jak patrzę na to, co wyprawia garnek z elanem, to mi się nóż w kieszeni otwiera. To wszystko oczywiście za przyzwoleniem jedynie słusznej partii i pod czujnym okiem zarządzanej centralnie prokuratury.

   • Bolesław się wałęsa

    Jak ci nie starcza to dorób sobie u niemca na szparagach

   • A ja akurat potwierdzam że za PO były gówniane wypłaty, potężne problemy ze znalezieniem pracy nawet za najniższą krajową i drogie paliwo – w stosunku do zarobków nieporównywalnie drogie. Teraz kto chce pracować bez problemu znajduje pracę, zarobki powoli nadążają za cenami, więc nie gadaj głupot, ludzie pamiętają jak było, chyba że mają dopiero kilkanaście lat.

    • To nie jest zasługa PiS-u tylko ciężkiej pracy obywateli. Gospodarka się rozwija więc jest lepiej. PiS tylko przeszkadza i marnuje publiczne pieniądze przy okazji wypychając własne kieszenie.

    • I naiwnie myślisz, że pis miał coś wspólnego z rozwojem rynku pracy w Polsce?
     To NIE ich zasługa, że zarobki w Polsce rosną, a wręcz przeciwnie. Pogadaj z przedsiębiorcami,
     co myślą na temat przewidywanej płacy minimalnej i jak to się odbije na cenach WSZYSTKICH produktów i usług w Polsce.

   • Tir – ty lecz się na nogi. z głową nikt już nie poradzi…

  • Na glupca wychodzi ten co na temat nic nie wie a sie wypowiada. Za rzadow po zysk orlenu przez 8 lat byl na poziomie 3 mld pln, zas za czasow pis przez 7 lat wyniosl ponad 50 mld zl. Kto okrada Polakow?

  • TiR ty głąbie dajesz si,e oszukiwać bezmajtkowi bo łaskawie obnizył o parę groszy a cena ropy whurcie jest tańsza niz przed wojną a cena na stacjach znacznie wyższa ale ty jesteś za głupi aby to zrozumieć pisowski pomiocie

  • Nie prawda ! Nie kłam ! Za Tuska najdrożej miałem w 2011 roku, gdzie za ON płaciłem na Orlenie 5,79 brutto. Mam jeszcze excella z tamtych czasów że wszystkimi kosztami.

 2. Wojna to jeden z czynników, ale głównym są niekompetencje rodzin piss zasiadających w spółkach skarbu państwa takich jak orlem.

 3. Obniżka o kilka groszy po podniesieniu cen o 100%. Ludzie wy serio jesteście takimi idiotami? Okradają was z pieniędzy a wy nic! Zostaje wam tylko jedzenie ciastek z niemieckiego marketu z dodatkiem mielonych robaków. Taki was los! A dzięki wam i innych. Ciemny lud. Pokolenie mieczkow i wygodnisiów. Chłopa od baby ciężko na ulicy odróżnić. Będą wam płuc w oczy a wy powiecie że to deszcz pada!

  • Baranie nikt za rządów PiS nie musi brać chleba i masła na kredyt w sklepie jak było za rządów PO.

   • Jak ty musiałeś brać chleb i masło na kredyt, to ty zdolna i pracowita bestia jesteś. 🙂
    Porównać ci ceny chleba i masła za czasów rządów tych dwóch partii czy sam umiesz znaleźć, by sobie uświadomić jak bardzo kłamliwe są twoje słowa?

 4. Za rządów lewicy paliwo po 7 zł ? Baranie obudź się. Mino że zarabiałeś 1500, to nie popadaj w śpiączkę. Przestań oglądać TVP.

  • bura czku lewaczku płaca min w 2012 za peło była 1 111,86zł netto ! Może po 7 zł nie było a 6 zł pamiętam jak dziś! Teraz płaca min to 2800 zł netto ! i teraz policz sobie ile L możesz kupić teraz za min a w 2012 różnica kolosalna ponad 100 L ! mniej za PO! do pis mi daleko ale nigdy więcej nie’rządów peło i lewaków!

 5. Za rządów PiS mamy najtańsze paliwo w Europie.

  • Kłamiesz jak morawiecki. Na Litwie i w Czechach jest tańsze paliwo.

  • licz jeden do jednego! dwa euro czy funty = dwa złote! głupi tylko przelicza na złotówki. co byś gadał jak euro czy funt byłoby warte dwa grosze u nas???

 6. co się tak padniecacie! plujecie jadem i tak każdy z was lewaki i pełowcy mimo hejtu i ” bojkotu” zaraz grzecznie pojedziecie tankować swoje passerati w tdi za 50 zł na stacje ! Bo niby gdzie macie tankować? jak wsio paliwo praktycznie jest z tak czy siak z orlenu:) heheha beke z was mam:D

 7. i znowu jana pawła zakorkowane będzie bo debile liczą że zaoszczędzą 😀

 8. Pb95: 1998 – 1,80; 1999 – 2,26; 2000 – 3,08; 2001 – 3,18; 2003 – 3,25; 2007 – 3,99; 2010 – 4,20; 2011 – 5,53; 2012 – 5,62; 2013 – 5,58;

  2014 – 4,53; 2015 – 4,28; 2016 – 4,32; 2017 – 4,79

  A ile dzisiaj?

  • to teraz sobie weź te wszystkie lata i obczaj ile była min (netto) płaca w danym roku i ile mogłeś kupić sobie litrów PB ! i zobaczysz co ci wyjdzie i się zaskoczysz! szach i mat kierowco!

   • Za minimalną w Polsce można obecnie kupić w Polsce ~415l Pb95. Niemiec płacąc prawie 8zł/l Pb95 może za minimalną kupić ~815l paliwa.

    Orlen zawyżając ceny paliw podnosi inflację. Transport jest droższy, więc ceny w sklepach są wyższe.

    Sprzedali za bezcen 30% akcji Lotosu Saudyjczykom, w tym 50% zysku ze sprzedaży ON z rafinerii i wszystko co dzieje się w rafinerii musi być zaakceptowane przez Saudyjczyków. Pewnie już zarobili tyle co wydali na akcje Lotosu. Dodatkowo Orlen może zapłacić 500 mln $ kary za złamanie umowy, bez względu na rozmiar szkody. Orlen uzależnił Polskę od ropy z Arabii Saudyjskiej. Zakontraktowano dostawy na prawie 600 tys baryłek, a moce przerobowe polskich rafinerii to nieco ponad 800 tys baryłek.

    Dodatkowo stacje kupione rzekomo od węgierskiego MOL to w rzeczywistości rosyjskie stacje Lukoil. MOL był tylko pośrednikiem.

    Zaraz pewnie będziesz jęczał, że zła unia kazała sprzedać. Owszem, dla utrzymania konkurencji postawiła taki warunek. Ale nie kazała sprzedawać za bezcen sojusznikom putina. To PiS zaproponował sprzedaż saudyjczykom.

   • „Się zaskoczysz”!!! ??? Polonista jechany, z Pacanowa! ?

   • taka prawda – ale jakie ma znaczenie min. płaca ? jak pracujesz i umiesz zarabiać to nie zarabiasz minimalnej krajowej! Więc kiedyś tego paliwa mogłem kupić dużo więcej niż za obecnych złodziei którzy walą mnie na każdym kroku.

 9. i the bile zakorkują jana pawła żeby zaoszczędzić stojąc w korku

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo