Opel uderzył w bariery. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin-Warszawa (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Zablokowany jest jeden pas jezdni na trasie S17 pomiędzy węzłami Jastków a Sławinek. Na miejscu zdarzenia drogowego pracują policjanci i strażacy.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 17 na wysokości miejscowości Panieńszczyzna. Na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Moszenek, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa.

Jak wstępnie ustalono kierujący oplem mężczyzna jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zaś auto uderzyło w bariery energochłonne.

Kierowca nie odniósł w zdarzeniu obrażeń ciała, podróżował sam. Na miejscu pracują policjanci którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Całość zabezpieczają strażacy i służba drogowa. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Lublina.

AKTUALIZACJA: 5.07.2020 21:53
Jak wyjaśniał kierowca opla, podjął manewr wyprzedzania poruszającej się przed nim ciężarówki. Chwilę później dostrzegł jadące tuż za nim audi. Kiedy zamierzał wrócić na prawy pas jezdni, w tym czasie kierowca audi przyśpieszył i zaczął go wyprzedzać z prawej strony. Aby uniknąć zderzenia zaczął hamować, po czym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery. Kierowca audi odjechał zaś z miejsca zdarzenia.

Kierowca opla zwraca się również z apelem do świadków zdarzenia, jak też kierowców, którzy poruszali się w tym czasie tą trasą i posiadają w aucie kamerę o kontakt z Komisariatem Policji w Niemcach.

(fot. lublin112, nadesłane – Marta)

Zobacz również

10 komentarzy

  1. … skończyły się podtopienia i zalania to znowu straż z nudów jeżdzi parami do byle stłuczki … a nauka kuleje !

    • Znasz procedury związane z dysponowaniem straży pożarnej do wypadków na drogach szybkiego ruchu czy wojewódzkich??? Ile i jakich sił i środków powinno być na miejscu zdarzenia??? Chyba nawet nie masz bladego pojęcia ale polak cebulak musi zabłysnąć w inernecie

  2. nauka czego?

  3. deszcz nie pada ,jezdnia sucha ,pogoda idealna …jednak są niezwykłe talenty ,które nawet w tak idealnych warunkach ,są w stanie przywalić w bariery …ciekawe co biedulka rozproszyło ,bo chyba coś musiało ?

  4. Stracił panowanie gdyż został wyprzedzany przez inny samochód, który się otarł o niego i uciekł. Nawet się nie zatrzymał żeby zobaczyć czy ta osoba jest żywa xd

  5. Gniótł gruza to i ma 😉

  6. po lotnisku niech jeżdżą może się wyrobią

  7. Jeśli nie wiecie jak było, to nie piszcie głupot. Najlepiej to kogoś oczernić i krytykować. Jak poszkodowany kierowca się czuje czytając takie brednie. Zastanówcie się co piszecie???

  8. Dlaczego nie jest tu napisane ,że WIEŚNIAK z czarnego audi uciekł z miejsca zdarzenia i nawet się nie zatrzymał żeby zobaczyć czy młody chłopak żyje ? Na szczęście są kamery i świadkowie zdarzenia więc to tylko kwestia czasu jak Cię znajdą i jak odpowiesz za to.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności