Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Omijała ciężarówkę, wypadła z drogi i dachowała

Do szpitala została przewieziona młoda kobieta, która straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Na szczęście doznała niegroźnych urazów.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 8:30 w podlubelskich Łagiewnikach. Dachował tam samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca peugeotem 21-letnia kobieta w pewnym momencie zobaczyła częściowo wystającą na jezdnię ciężarówkę. Podczas próby jej ominięcia straciła panowanie nad pojazdem. Zjechała na pobocze, a następnie auto wypadło z drogi i dachowało.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Jak ustaliliśmy, na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2017-10-17 09:50:19
(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

  1. omijalA….wypadlA…..dachowalA….

  2. Tą cierzaruwką byla moja skoda felicia w pickapie heheheh. Tak sie jezdzi a nie jakimis bawarami w gnojuwce 535 hehehe skoda to najlepszy wuz. Beemy na zlą.

    • A to dzida, fajnie się rozłożyła i kolana są na bok.Takim kierowcom to tylko na deskorolce jest wskazane się poruszać.

  3. Bimmer nie wiem ,,kim” jesteś,ale na pewno analfabetą.Szerokiej drogi do szkoły pało

  4. Przynajmniej pod pociag nie wjechala 🙂 kolejna ktora ma problem z omijaniem, wyprzedzaniem. Wstyd dla kobiet !!! I jak wy chcecie udowodnic ta teze ze lepiej kierujecie niz mezczyzni? Skoro nawet ominac nie potraficie? A potem g … burza ze faceci sie z was smieja. I slusznie sie smieja

  5. Na szkołę i… modlitwę, czasu mi szkoda – wolę was tu powk…wiać.

  6. AAAAAAA i znowu A.. ???

  7. Zdolna baba, a może ogródek chciała zaorać.

  8. Co za tempa dzida hahah powinni zabrać prawko na 3 lata conajmniej