Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Omijał na zakręcie, skrzyżowaniu i podwójnej ciągłej. Zobacz jak doszło do wypadku w Polichnie

Na szczęście bez poważniejszych obrażeń ciała u osób poszkodowanych zakończyło się zderzenie skody z lawetą na drodze krajowej nr 19. Poszkodowany nagrał przebieg zdarzenia.

Jak już informowaliśmy, dzisiaj około godziny 13:30 w miejscowości Polichna w powiecie kraśnickim doszło do wypadku. Na drodze krajowej nr 19 Kraśnik – Janów Lubelski zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i laweta przewożąca samochód.

Jak się okazało, w lawecie zamontowana była kamera, która nagrała cały przebieg zdarzenia. Wynika z niego dokładnie, że kierujący skodą mężczyzna, na zakręcie, skrzyżowaniu i linii podwójnej ciągłej, postanowił ominąć pojazdy oczekujące na możliwość skrętu w lewo.

W wyniku tego doprowadził do zderzenia z jadąca z naprzeciwka lawetą. Następnie skoda uderzyła jeszcze w jedno ze stojących aut. Trzy osoby trafiły do szpitala, ne szczęście nie doznały poważniejszych obrażeń ciała.

(fot. nadesłane)
2016-09-24 18:57:54

51 komentarzy

  1. Jaaa wiem jaaa wiem pokemony łapał to jest teraz w modzie

  2. on raczej nie wyprzedzał tylko jechał szybko i uciekł jak oni zahamowali. !!! chciał ominać stłuczki jednak się nie udało

  3. Jaka zła widoczność z za zakrętu. Znaleźli się mistrzowie kierownicy, ślepy by zauważył zwalniając pojazdy. Ale cóż, po co Bóg dał mózg jeśli nie od tego żeby myśleć.

  4. Czemu zawsze osoby które maja w swoim aucie kamerki muszą w czymś uczestniczyc?? To przyciąga nieszczęścia.

  5. Całę życie tamtędy jeździł i nigdy mu tak nie stawali a tu pech cholera ,wczoraj nic tam nie stało przecież …

  6. z pół kilometra widać co się dzieje na zakręcie… za gapowe się płaci, szkoda tylko postronnych osób. I dziwi mnie, że to skoda a nie bmw 😉