Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Olszanka: Strażacy od kilku godzin gaszą stertę ze słomą

Od godziny drugiej w nocy strażacy walczą z pożarem sterty ze słomą w miejscowości Olszanka. Na miejscu działa pięć zastępów straży pożarnej.

Do pożaru doszło w środę około godziny 2 w nocy w miejscowości Olszanka w gminie Turobin. Strażacy zostali powiadomieni, że na jednej z posesji pali się sterta ze słomą. Na miejscu interweniowała straż pożarna z PSP Biłgoraj oraz cztery zastępy OSP.

Strażacy nadal gaszą palącą się słomę. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia, nie wyklucza się celowego podpalenia.

13987258_1104449302968442_164573677_o

13987741_1104449316301774_1624803566_o

2016-08-10 07:33:37
(fot. aplikacja lublin112.pl)

23 komentarze

 1. – Halo?
  – Styrta się pali.
  – …

  Hahahahaha

 2. To jeszcze jest coś takiego jak sterta w dzisiejszych czasach . A gdzie ta wiocha jest w ogóle

 3. Zwycięsca agroligi, odznaczony przez Pana Prezydenta Dude rolnik w sąsiedniej miejscowści hodowca ok 200 sztuk bydła ma sterte o długości kilkuset metrów. To własnie w dzisiejszych czasach słome na ściółkę rolnicy magazynują w tzw stertach. Dawno Pan Jan na wsi nieby i realiów nie zna.

 4. Bo Jan to pamięta jak jeszcze snopki się układało w stodole pod strzechą. A tak na poważnie to nie za blisko zabudowań składowana była ta słoma

 5. kogo obchodzi jakaś sterta na wsi nie wiadomo gdzie , wieśniaki powinni sobie założyć – wieś112 , z relacjami kto pod którym sklepem pije , i po ile ropa , komu kogut zginął , gdzie gumiaki w promocji

  • po twojej inteligencji można wywnioskować że ciebie obchodzi co najwyżej kiedy będzie następna wypłata 500+ albo kiedy w twoim bloku wymienią rury od sracza……….

   • zbynia obchodzi kiedy mamunia wypłate wezmie lub emeryturke…tak mieszczuchy maja,
    a tatunio autko pozyczy….. jakis stary kawaler pewnie co tylko po knajpach łazi

  • Panie „zbyniu”, brak słów co do Pana wypowiedzi, bezczelność i chamstwo. Podejrzewam że jest Pan zdesperowanym mieszczuchem który wyrwany ze wsi próbuje na siłę udawać wielkiego pana. Bardzo przykro czytac tego typu komentarze bedac mieszkańcem wsi.

  • Lecz się człowieku. Gdyby nie ludzie ze wsi nie miałbyś co żreć, np. mąka jest ze zbóż, cukier który uprawiają ciężko. A ty cwoku nawet do tego sie nie nadajesz!!!

  • Wysłali cie rodzice ze wsi do miasta abyś wyszedł na ludzi a ty zrobiłeś się jeszcze większym wieśniakiem niż byłeś

  • Idź się leczyć

 6. To u was we wsi tyż internet mata skoro komentarze piszeta. Pewnie jezdzita tyż vw tdi po tyż na ropa jak ursus

  • Ja chociaż mam tego paska w tdi i sobie śmigam a ty pewnie mpkmi się rozbijasz na gapę ??? A internet co darmowy masz ze spółdzielni czy mops pokrywa ???

 7. Pokazałeś zbyniu wieśniactwo ( jako stan umysłu),

 8. mieszczuch ze wsi

  RopaJjanie to z rany w twojej głowie się sączy, co by usprawiedliwiało ten beszensowny bełkot. Ursus i VW raczej na oleju napędowym śmigsją a niektóre Ursusu to i na energi elektryczńą potrafią

 9. Pomijając już te powyższe komentarze to jest to portal lublin112 , a co jakaś olszanka ma wspólnego z lublinem. Jest dziennik wschodni i tam bardziej pasują informacje z odległych wsi

 10. Przepraszam bardzo. Ale jeśli ktoś wyśmiewa się z wieśniaków to lepiej niech nic nie pisze i nie komentuje. Gdyby nie te wieśniaki jak tu niektórzy nazywają to w mieście nie mielibyście co jeść. Pokazujecie w ten sposób ja traktujecie drugiego człowieka jak go szanujecie i współczujecie mu. Dla rolnika to jest coś złego bo cieżko pracował żeby to złożyć a nikt mu nie odda za prace i rope.Nikt na pewno. TROCHE szacunku dla drugiego człowieka. albo sie zamknijcie.

  • Święta racja … Nie ważne skąd jestes czy z miasta czy ze wsi zawsze mniej szacunek i współczucie dla drugiego człowieka… pokój bracia