690 680 960

Ojciec dwa promile, matka promil. „Opiekowali się” dwójką dzieci

Po raz kolejny przypadkowi świadkowie widząc nietrzeźwe osoby, które miały pod swoja opieką małe dzieci, nie zawahały się interweniować. Policjanci zatrzymali rodziców dwójki dzieci.

We wtorek około godziny 15:30 mieszkańcy Biłgoraja zwrócili uwagę na dwie osoby, kobietę i mężczyznę. Znajdując się pod wyraźnym wpływem alkoholu, wraz z dwójką małych dzieci siedzieli w jednym z lokali na terenie miasta. O wszystkim powiadomiona została policja. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali parę we wskazanym przez osobę zgłaszającą ogródku przed lokalem.

Jak się okazało, świadkowie mieli rację. Badanie alkomatem wykazało, że 31 – latek z gminy Biłgoraj miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, z kolei 26 – letnia kobieta prawie promil. W takim stanie rodzice „opiekowali się” dwoma dziewczynkami w wieku niespełna 3 i 4 lat.

Dzieci trafiły pod opiekę rodziny. Policjanci będą ustalać czy swoim zachowaniem narazili córeczki na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. O sprawie został poinformowany Sąd ds. Rodziny i Nieletnich. Za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia dzieci grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. policja)
2018-08-16 12:49:31

14 komentarzy

 1. BENEFICJENCI PIŃCET

 2. Smsy typu „to przez 500+”czas start

 3. Dać im 1000+ bo 500 to za mało.

 4. Program 500 plus to bardzo dobry program. Program ten umożliwia poprawę warunków w których wychowują się dzieci. A to że niektórzy używają pieniędzy do innych celów to nie wina rządu.

  • tak strasznie dobry,zwłaszcza,że finansowany z naszych podatków,tak mądry rząd powinien przewidzieć,na co beda przeznaczane pieniądze,może talony byłyby lepszym wyjściem,a najlepiej to do pracy,ale wiadomo,że za cudze pije się lepiej

  • Ja nie wiem jak można mówić o poprawie warunków poprzez oddanie części pieniędzy zabranych w podatkach. Kosmos i odlot.

 5. Kobieta wniesie o rozwód. Po wynikach widać, że mąż oszukiwał przy rozpijaniu drugiego basa.

 6. Jeśli ich posadzą osobno to kto będzie dorabiał następne na 500+ chyba ze już zrobione tylko oblewali..

 7. Pięknie, donosicielstwo w Polsce kwitnie jak za starych „dobrych” czasów. Wróciłem niedawno z wakacji za granicą gdzie widok w lokalu rodziców z małymi dziećmi, jeżdżących obiad i popijających piwo za piwem nikogo nie „uraża” żeby zaraz strzelać z ucha i donosić. Dzieciom krzywda się nie działa, da się, ale u nas niestety już nie, u nas nic już się nie da. U nas zawistne gnidy zaraz uwiera domniemanie o 500+. Za to portal 112 zaczyna schodzić ze swoimi newsami do poziomu rynsztokowego brukowca, inspirując kolejnych „zbawicieli” świata do donosicielstwa. Żenada.

  • wiesz co popijanie a chlanie to jest róznica,tylko potem jak dziecio cos by sie stało byłoby mówione,że nikt nic nie widział,a tak naprawde wszyscy widzieli i wiedzieli

   • Spróbuj pójść z dzieckiem na deptak, kup dziecku loda a sobie browar, zobaczymy jak długo spokojnie posiedzisz, zanim kolejna „społeczna” menda nie zadzwoni na policję że opiekujesz się nieletnim pod wpływem. Ostatnio była sprawa kiedy na placu zabaw 12-latek spadł z huśtawki a policja czepiła się matki, która w domu była nietrzeźwa (nie pijana), tylko co ma piernik do wiatraka? Jak byłem mały nikt nie musiał mnie za rączkę w tym wieku prowadzać na plac zabaw, a jeśli już sobie coś zrobiłem, to jakoś to przeżyłem bez policji i powiadamiania społeczeństwa przez tego typu prostackie newsy, ojciec zapraszał do domu kolegów i potrafili kulturalnie napić się z matką wódki. Brzydzę się donosicielstwem, to taka obrzydliwa przypadłość ludzi małych.

    • A JA BRZYDZE SIE PIJAKAMi.tak z łatwoscia piszesz o swoim dzieciństwie ,które pewnie było dawno i były inne czasy

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas