Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ogromne zainteresowanie nową linią P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów! Już ponad 6000 sprzedanych biletów

PolskiBus.com informuje, że nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów cieszy się ogromną popularnością wśród pasażerów. W ciągu 8 dni od uruchomienia linii zostało sprzedanych ponad 6000 biletów.

Jednocześnie PolskiBus.com zaprasza pasażerów do wspierania wspólnej inicjatywy popierającej niedawno uruchomione połączenie podpisując petycję (www.polskibus.com/petition) bowiem Stowarzyszenia Lexmid i BUS zaskarżyły do Samorządowego Kolegium Odwoławczego (SKO) decyzję Marszałka Województwa Mazowieckiego, która umożliwiła uruchomienie tego połączenia, zatem wciąż istnieje zagrożenie, że realizacja kursów na linii P7 zostanie przez SKO wstrzymana.

-Podpisując naszą petycję wyrażacie Państwo także swoje poparcie dla nowych przyszłych połączeń. „Zainteresowanie nowymi połączeniami, które po długich staraniach otworzyliśmy
16 października przekroczyło nasze oczekiwania. Ilość sprzedanych biletów, w tak krótkim czasie, jest niezbitym dowodem na to, że decyzja o otwarciu linii łączącej stolicę województwa lubelskiego z Warszawą i Rzeszowem była zdecydowanie słuszna. Jednocześnie chciałabym podziękować za wszystkie głosy poparcia, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Ponad 15 000 osób podpisało się pod kampanią wspierającą otwarcie linii Warszawa-Lublin-Rzeszów, codziennie otrzymujemy pozytywne komentarze na naszym profilu na Facebooku oraz dostajemy ogromną liczbę korespondencji mailowej popierającą nasze działania. W tym miejscu pragnę również serdecznie podziękować za głosy otrzymane od środowisk zrzeszających osoby niepełnosprawne. Nadal gorąco zachęcam do dalszego wspierania naszej wspólnej inicjatywy ” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy Polskibus.com.

Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Pasażerowie będą mogli planować podróż wybierając spośród dostępnych połączeń na trasie Warszawa-Lublin-Rzeszów. Pełny rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Każdy pojazd jest wyposażony w uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

Do tej pory przewiózł już ponad 9 milionów pasażerów.

2014-10-24 12:45:42
(fot. lublin112)

8 komentarzy

 1. Co busiarze robią w portki bo ktoś zaoferował ludziom godna usługę a nie przewóz jak worek kartofli? Brawo dla PolskiBus i czekam na kolejne polaczenia

 2. Powinni także uruchomić połączenie z Krakowem, bo to co oferują obecni busiarze to kpina.

  • Popieram czesto jeżdże do siostry do Krakowa i zawsze jak wysiadam z busa siostra pyta czemu jestem taki zmarnowany jak by mnie w pralce odwirowywali. Busami do Krakowa nie polecam tragedia.

 3. Do Wrocławia też by się chętni znaleźli. Bezpośredni do Gdańska/Poznania choćby z raz w tygodniu, teoretycznie jakby taki jeden na starcie zamiast z Warszawy zrobić z Lublina. 2godziny koczowania na przesiadkę bywa męczące

 4. z Lublina by się przydały autobusy do Krakowa, Poznania, Wrocławia i Zamościa

 5. Nareszcie, nasz region w końcu przybliża się do świata, miejskie rowery – hit ! powoli ale jednak otwierana obwodnica, lotnisko, strefa ekonomiczna na felinie, a teraz polski bus. Powoli, bardzo powoli, ale goinimy zachód, nasz region naprawdę może stać się atrakcyjniejszym miejscem do życia.

  P.S. Linia Lublin-Kraków-Wrocław również mogła by przyciągnąć wielu klientów dla Polskiego Busa

 6. Głąbie pedro nie w tym rzecz byśmy mieli rowery czy busa. Aby przybliżyć się do świata musimy mieć pracę , musi tu być przemysł. nie może być tak że największym pracodawcą w Lublinie jest UMCS. Rozumiesz to ? Czy nie.

  • he he dobrze ,,sd,, mi więcej połączeń P.Busa przydałoby się, żeby z Lublina do pracy dojeżdżać a nie z samego faktu posiadania nierentownego lotniska, obwodnicy po której większość jeżdżących tirów to Biedronka, strefa ekonomiczna to głównie markety, rowery głównie użytkują uczniowie i studenci, Polski Bus Lublinowi służy do wyjeżdżania z miasta- gdzie tu rozwój?.
   Jak dalej zamiast przemysłu markety będą stawiać i nazywać to przemysłem to nasz region nie ma szans na rozwinięcie. Wraz z postępem i w marketach na kasę nie będą przyjmować tylko wprowadzą czytniki samoobsługowe.

Z kraju