690 680 960

Ogromne korki na al. Solidarności i Tysiąclecia. Od rana zdarzenie za zdarzeniem

Dzisiaj kierowcy poruszający się główną trasą przez Lublin prawie przez cały dzień mają problemy z przejazdem. Od rana doszło na niej do wielu kolizji.

Al. Solidarności i Tysiąclecia w Lublinie, czyli główna trasa przelotowa przez miasto praktycznie przez cały dzień jest kompletnie zakorkowana. Króluje również w zdarzeniach drogowych. Gdy zostanie uprzątnięte po kolizji i ruch zaczyna wracać do normy, to po chwili dochodzi do następnej i wszystko z powrotem zaczyna się korkować.

Najpierw około godziny 11 w okolicach zamku zderzył się samochód ciężarowy z osobowym. Do zdarzenia doszło tuż za skrzyżowaniem z ulicą Lubartowską. Oba auta jechały w kierunku Świdnika, ciężarowy lewym pasem, osobowy środkowym. W pewnym momencie ciężarówką zaczęła zjeżdżać na pas środkowy, zaczepiła opla, który dostał się przed zderzak większego auta. Na miejscu interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Przez ponad godzinę jeden pas jezdni był całkowicie zablokowany.

Po godzinie 12 na skrzyżowaniu al. Solidarności i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Przez ponad godzinę ruch w tym miejscu był prawie całkowicie sparaliżowany.

Około godziny 15 na al. Tysiąclecia w rejonie Młyna Krauzego, tuż za przejściem dla pieszych, zderzyły się trzy auta. Na tył samochodu osobowego najechał ciężarowy, popychając mniejsze auto na następne, które stało z przodu. Tutaj również przez blisko godzinę był zablokowany jeden pas jezdni.

Zaś około godziny 16, w okolicach zamku zepsuł się autobus, który zablokował i tak zakorkowaną o tej porze al. Solidarności. Sznur aut w kierunku Warszawy kończył się w okolicach wiaduktu kolejowego.

(fot – nadesłane, lublin112)
2014-05-15 18:28:32

3 komentarze

  1. Po 6 rano też był wypadek na skręcie z Sikorskiego w Solidarności w stronę Zamku.
    Na miejscu było pogotowie i policja.

  2. Gdyby kierowcy nie oglądali kina z takim zaciekawieniem korki byłyby mniejsze. Najbardziej byłem zdziwiony kiedy kierowca francuza LAGUNY zatrzymał się i robił zdjęcia uszkodzonych samochodów to już jest paranoja. Jak widać na wiosce brakuje atrakcji. Pozdrowienia dla autora zdjęcia na samy dole … znaczy pokemona 🙂

  3. Kierowca z Passata najlepszy !

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas