690 680 960

Od poniedziałku autobusy linii nr 2, 7 i 47 wracają na swoje trasy. Pojawi się linia nr 702

Od najbliższego poniedziałku zostanie udostępniona pętla autobusowa przy ul. Zbożowej. Oznacza to, że linie 2, 7 i 47 wracają na swoje podstawowe trasy.

W związku z udostępnieniem pętli przy ul. Zbożowej na potrzeby obsługi komunikacyjnej, od 18 stycznia br. (poniedziałek) linie nr 2, 7 i 47 powracają na swoje podstawowe trasy (…Willowa – pętla przy ul. Zbożowej).

Jednocześnie zlikwidowane zostają tymczasowe przystanki Zbożowa 04 i Zbożowa 05 zlokalizowane na ul. Sławinkowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Zbożową natomiast przystanek Zbożowa 02 zlokalizowany obecnie przy wyjeździe z pętli w kierunku al. Warszawskiej zostaje przeniesiony na pętlę.

– Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w celu obsługi ul. Popiełuszki, na czas robót drogowych prowadzonych w tej okolicy i objazdów, ZTM w Lublinie od dnia 18 stycznia br. uruchamiania tymczasową linię nr 702 – informuje Monika Fisz z ZTM Lublin.

Linia będzie kursować po następującej trasie:

ul. Okopowa (przystanek Okopowa 02) – ul. Lipowa – Al. Racławickie – al. Sikorskiego – ul. Popiełuszki – al. Długosza – Al. Racławickie – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Kołłątaja – ul. Zesłańców Sybiru – ul. Okopowa (przystanek Okopowa 03).

Rozkłady jazdy ważne od 18 stycznia br., uwzględniające ww. zmiany oraz uruchomienie tymczasowej linii nr 702, są już dostępne na stronie internetowej www.ztm.lublin.eu

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Trasa 702 powinna uwzględniać przystanki 6701 – Popiełuszki, (zawrotka na rondzie pod Al. Solidarności) i 6712 – Sikorskiego. Z pewnością ułatwiłoby to dojazd do SP21 dla dzieci z Botanika. (przesiadka z 2,4,7)

  2. Skoro 702 może jeździć Popiełuszki – to czemu nie może 2 i 4 ? (wrócić na swoje trasy – jak zasugerowano w tytule :))

  3. akurat na Zbożowej nikt na te autobusy nie czeka

  4. A GDZIE DOMEK DLA KIEROWCÓW ???!!!!! A GDZIE STACJA ŁADOWANIE ???!!! AUTOBUSY 2 I 7 MIAŁY BYĆ ELEKTRYCZNE!!!!! TERAZ MROZY TO ZNOWU BĘDĄ STAĆ TO 30 MINUT Z WŁĄCZONYM SILNIKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKI TO RARYTAS WPROWADZAJĄ DLA MIESZKAŃCÓW

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku