Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Od ciągnika siodłowego w czasie jazdy oderwały się koła. Nocne utrudnienia w ruchu na S12

W nocy z poniedziałku na wtorek na drodze S12 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. W trakcie jazdy od ciągnika siodłowego oderwały się koła tylnej osi.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 2.00 na drodze S12 we Wronowie, na odcinku pomiędzy węzłem Końskowola a węzłem Puławy Wschód. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że od ciągnika siodłowego w czasie jazdy oderwały się koła od tylnej osi.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz służba drogowa. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przez ponad 3 godziny zablokowany był prawy pas ruchu jezdni w kierunku Puławy. Służby kierowały ruch na lewy pas ruchu.

Obecnie przejazd odbywa się już bez utrudnień. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. pewnie z padlińca

  2. Ciekawe kto i kiedy podbił mu przegląd i dopuścił coś takiego do ruchu

  3. Nie przyszło ci do głowy ,że mógł być wcześniej na wulkanizacji ?śruby nie dokręcone ,dwa naraz koła same z siebie nie odpadają

    • A, nie, bo ja myślałem że z osią odpadły te koła. Widziałem kiedyś dawno takie coś na Al.Kraśnickiej. Jelcz chyba to był. W trakcie hamowania przed czerwonym światłem z pod paki wyskoczyła do tyłu cała oś tylna z kołami a kierowca mógł swobodnie podziwiać niebo.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112