Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatele Ukrainy zaatakowali funkcjonariuszy straży granicznej

Dwóch obywateli Ukrainy stanie wkrótce przed sądem. Mężczyźni podczas kontroli granicznej naruszyli nietykalności cielesną funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

25 komentarzy

  1. Banderowiec won z Polski

  2. Srata tata, priedu cyk!

    Przed kilku laty, w środku nocy, na mojej posesji upainiec krzyknął: „Ja tiebia ubiju!” – rzebyście widzieli jaki był szczęśliwy kiedy po tygodniu wezwałem policję.

  3. Banderowskie bydło stać na więcej. Dobrze, że ich ulubioną bronią, czyli siekierami nie rąbali

  4. Mam nadzieję że chociaż rękę mu złamał podczas obezwładniania, o to bardzo łatwo podczas kucia i nieraz się zdarza 😀

  5. Dlaczego nie zamknie się im drzwi? Dlaczego się ich do nas wpuszcza? Powinni być wizy dla nich albo całkowity szlaban na wjazd. Dla Polaków trzeba rynek stworzyć, a nie wrogów wpuszczać i prawa im dawać.

  6. Same problemy z tymi ukrami. Niepotrzebnie UE zniosła im wizy,powinni walczyć jak mężczyźni o swój kraj w Doniecku a nie uciekać jak szczury na zachód. Dziwne że rząd im na to pozwoli.

  7. 3 lata tylko? Toz to funkcjonariusz wiec powinno byc do 10

  8. Polityka PiSiorow sprawiła że kabanow teraz traktują jak bidakow i strasznie gnebiony naród a to swołocz i mordercy. Na przejściach granicznych funki z sg nie noszą broni bo bez pobierania broni szybciej idą do odprawy. Jak wjezdzaki z flagami banderowskimi to kazali nie reagować to zarzadzenia komendantow oddziałów. W całej Polsce jest ich już 3 miliony brawo pisiory mamy teraz wroga wewnątrz ojczyzny.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo