Obywatel Bułgarii odpowie za handel podróbkami

Zamojscy policjanci na giełdzie w miejscowości Mokre pod Zamościem zatrzymali obywatela Bułgarii. Mężczyzna handlował na swoim stoisku podróbkami odzieży.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami IV Referatu Realizacji w Zamościu Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w niedzielę kolejny już raz skutecznie uderzyli w handel podróbkami.

Na giełdzie w miejscowości Mokre pod Zamościem, podczas kontroli stoisk handlowych, na jednym z nich mundurowi natrafili na ponad 1000 sztuk koszulek, spodni i bluz, czapeczek z daszkiem, skarpet, bielizny oraz pasków do spodni oznaczonych nielegalnie znakami renomowanych firm. Oferował je do sprzedaży 23-letni obywatel Bułgarii.

Towar został zabezpieczony, a właściciel nielegalnego asortymentu zatrzymany w policyjnym areszcie. 23-latek usłyszy zarzut naruszenia przepisów ustawy prawo własności przemysłowej.

Za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja Zamość)

7 komentarzy

 1. na zdjęciach widać dużo lepszą jakość i kolorystykę niż w oryginałach. na pewno wytworzone w dużo lepszych warunkach niż wspomniane oryginały, a co ważne w europie, a nie birmie. dużo lepsze jakościowo podróby są hańbą i wstydem dla właścicieli tych znaków, dlatego tak je tępią.

  • Poniesło cię podróbkowiczu

  • Chyba jesteś chory psychicznie. Widać że nigdy nie miałeś oryginalnych ciuchów. Żenada jakie brednie opowiadasz. Pozatym niema znaczenia kraj pochodzenia. Adidas czy Nike ma fabryki rozsiane na całym świecie. W fabrykach Adidasa niema wyzysku ludzi, niepracują dzieci. I nigdy nawet najlepsza podróbka niezrowna się z oryginałem.
   Kup sobie buty z Boost zobaczysz coto komfort noszenia.

 2. Jeśli ludzi nie będzie stać na kupno oryginałów to będą kupowali podróby by zaimponować sonsiadom z okolicznych zagród.

 3. Niech policja przyjdzie na targ na ruska, tam jest tego pełno

  • Chlopok, denuncjatorze, nie podjudzaj. Popracowałbyś codziennie na deszczu,słońcu i chłodzie, to doceniłbyś cudzą pracę, a pomyśl że kupują tam ludzie, których nie stać na drogie rzeczy z salonu. Ten targ to dobrodziejstwo dla normalnych ludzi

 4. Okolice Kunickiego mieszka ich multum Mateo znaleźć stare rozpadające się busy SA ZALADOWANE po brzegi tym szajsem!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą