Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nocny pożar samochodu na drodze ekspresowej (wideo)

Minionej nocy na drodze ekspresowej S17 doszło do pożaru samochodu osobowego. Na pasie w kierunku Lublina występowały przez pewien czas utrudnienia z przejazdem.

Do pożaru doszło w nocy z czwartku na piątek na drodze S17, na pasie w kierunku Lublina. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że płonie pojazd osobowy. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Gończyce, pomiędzy Garwolinem a Rykami.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja, a także pracownicy służby drogowej. Zagrożenie zostało opanowane w ciągu kilkunastu minut. Ogień strawił doszczętnie auto. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

W rejonie zdarzenia utrudnienia z przejazdem trwały kilkadziesiąt minut. Nagranie z miejsca pożaru otrzymaliśmy od Czytelnika.

6 komentarzy

  1. Empatyczka sympatyczka

    Znowu nocny pożar samochodu… kurde, nie dość, że łatwopalne te samochody jak nigdy dotąd, to palą się nocami (tak jak Sejm III RP zwykł Ustawy uchwalać).

  2. Elektryk oblany benzyną?

  3. Pięknie się spalil

  4. jak doszczętnie to pewnie papierowy elektryk

    • Nie, jak doszczętnie, to dlatego, że nasi bohaterscy strażacy, albo przybyli za późno, albo do gaszenia mają tylko czystą, choć może poświęcaną wodę.

  5. Zgadnijcie dlaczego były utrudnienia na pasie w kierunku Warszawy….

Dodaj komentarz

Z kraju